Hoci sme sa od dôb príchodu Battle Royale dočkali množstva herných titulov z tohoto súdka, jeden z velikánov na platforme iOS stále chýbal. Jeden z najpopulárnejších počinov v podobe Call of Duty: Warzone sa už čoskoro dostaví na obrazovky iPhonov.

Prečítajte si tiež  Očakávaný Battlefield Mobile približuje gameplay aj chystaný obsah

Spoločnosť Activision oznámila mobilnú adaptáciu Call of Duty: Warzone na svojom Twitteri. PC verzia zaznamenala obrovský úspech s miliónmi hráčov naprieč všetkými dostupnými platformami, takže jej konečný príchod na mobilné zariadenia nie je žiadnym prekvapením. Oficiálne však vydavateľské štúdio nešpecifikovalo dátum vydania.

Prenesenie hry na mobilné zariadenia zároveň otvára dvere k rozšíreniu hernej základne aj k hráčom, ktorí nemajú potrebné požiadavky na PC alebo nevlastnia herné konzoly.

Zatiaľ čo titul vydáva Activision, čo nie je úplne prekvapujúce, keďže stojí za PC verziou a všetkými hrami Call of Duty, vývojármi mobilnej edície je potvrdená spoločnosť Digital Legends. Digital Legends je skúsené štúdio, ktoré Activision akvizovalo minulý rok pre projekty na mobilné zariadenia.

Prečítajte si tiež  Ak používate pri hraní na iPhone či iPade herný ovládač DualSense, táto vychytávka vás poteší

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -