Pred malou chvíľou sme vás informovali o tom, že služba SkyShowtime oficiálne dorazila na Slovensko. Pokiaľ ste čítali náš článok pozorne, určite vám neuniklo, že ju môžete získať navždy s 50 % zľavou na mesačné predplatné. To v praxi znamená, že zatiaľ čo SkyShowtime stojí dnes 5,99 € / mesačne, vy za službu zaplatíte iba 2,99 € / mesačne. A povedzme si na rovinu, že to je veľmi výhodná ponuka, ktorej nedokáže žiadna iná služba konkurovať.

Ako však táto akcia funguje? No v podstate veľmi jednoducho. Ak chcete získať SkyShowtime v doživotnej zľave, musíte splniť iba jednu jedinú podmienku. Službu si treba aktivovať najneskôr do 11. apríla 2023. Po tomto dátume už nebude možné využiť uvádzaciu akciu a vy za mesačné predplatné zaplatíte plnú cenu.

Ako aktivovať SkyShowtime s 50 % zľavou?

Postup je jednoduchý no v jednej časti sa môžu ľudia pomýliť. Aj preto vznikol tento jednoduchý návod, ktorý vás celým procesom prevedie.

  • Otvorte si stránku SkyShowtime a pravom hornom rohu vyberte tlačidlo „Pripojiť sa k SkyShowtime“ alebo kliknite na tlačidlo „Zaregistrujte sa už teraz“ nižšie na stránke. Tu upozorňujeme, že ak kliknete na prvé uvedené tlačidlo, zobrazí sa pred vami cena 5,99 € / mesačne. Pokiaľ však budete pokračovať ďalej kliknutím na „Zaregistrujte sa už teraz„, pri zadávaní bankových údajov sa vám zobrazí aj 50 % zľava. Platiť budete teda iba 2,99 € / mesačne tak, ako bolo sľúbené na začiatku.
  • Následne už stačí iba vyplniť osobné a prihlasovacie údaje a pokračovať ďalej na zadanie príslušných údajov o karte, prípadne o PayPal účte. Pokiaľ máte hotovo, v službe ste oficiálne zaregistrovaní.

Je nutné zdôrazniť, že aj doživotná akcia má svoje pravidlá. Tým hlavným je, že služba nemusí stáť navždy iba 2,99 € / mesačne ale jej cena sa môže postupom času zvýšiť.

Ide totiž o 50 % zľavu na aktuálne predplatné a nie na fixnú cenu 2,99 € / mesačne, ktorá bude platiť po celú dobu vášho predplatného. SkyShowtime vás o zmene informuje vždy minimálne 30 dní dopredu.

Loopi Banner silicone case
Reklama

Ak teda náhodou SkyShowtime zdražie v rámci bežného predplatného na 9,99 €, vy za službu budete platiť 4,99 € / mesačne. Samotné predplatné končí vtedy, keď ho budete chcieť sami zrušiť alebo prestanete platiť. Kompletné podmienky používania si môžete naštudovať po kliknutí na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Zákaz predaja Apple Watch? Reálne to hrozí. Stačí, aby Apple prehralo tento súdny spor. Firma má na mále!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -