Pred malou chvíľou sme vás informovali o tom, že služba SkyShowtime oficiálne dorazila na Slovensko. Pokiaľ ste čítali náš článok pozorne, určite vám neuniklo, že ju môžete získať navždy s 50 % zľavou na mesačné predplatné. To v praxi znamená, že zatiaľ čo SkyShowtime stojí dnes 5,99 € / mesačne, vy za službu zaplatíte iba 2,99 € / mesačne. A povedzme si na rovinu, že to je veľmi výhodná ponuka, ktorej nedokáže žiadna iná služba konkurovať.

Ako však táto akcia funguje? No v podstate veľmi jednoducho. Ak chcete získať SkyShowtime v doživotnej zľave, musíte splniť iba jednu jedinú podmienku. Službu si treba aktivovať najneskôr do 11. apríla 2023. Po tomto dátume už nebude možné využiť uvádzaciu akciu a vy za mesačné predplatné zaplatíte plnú cenu.

- Reklama -

Ako aktivovať SkyShowtime s 50 % zľavou?

Postup je jednoduchý no v jednej časti sa môžu ľudia pomýliť. Aj preto vznikol tento jednoduchý návod, ktorý vás celým procesom prevedie.

  • Otvorte si stránku SkyShowtime a pravom hornom rohu vyberte tlačidlo „Pripojiť sa k SkyShowtime“ alebo kliknite na tlačidlo „Zaregistrujte sa už teraz“ nižšie na stránke. Tu upozorňujeme, že ak kliknete na prvé uvedené tlačidlo, zobrazí sa pred vami cena 5,99 € / mesačne. Pokiaľ však budete pokračovať ďalej kliknutím na „Zaregistrujte sa už teraz„, pri zadávaní bankových údajov sa vám zobrazí aj 50 % zľava. Platiť budete teda iba 2,99 € / mesačne tak, ako bolo sľúbené na začiatku.
  • Následne už stačí iba vyplniť osobné a prihlasovacie údaje a pokračovať ďalej na zadanie príslušných údajov o karte, prípadne o PayPal účte. Pokiaľ máte hotovo, v službe ste oficiálne zaregistrovaní.

Je nutné zdôrazniť, že aj doživotná akcia má svoje pravidlá. Tým hlavným je, že služba nemusí stáť navždy iba 2,99 € / mesačne ale jej cena sa môže postupom času zvýšiť.

Ide totiž o 50 % zľavu na aktuálne predplatné a nie na fixnú cenu 2,99 € / mesačne, ktorá bude platiť po celú dobu vášho predplatného. SkyShowtime vás o zmene informuje vždy minimálne 30 dní dopredu.

Loopi Banner silicone case
Reklama

Ak teda náhodou SkyShowtime zdražie v rámci bežného predplatného na 9,99 €, vy za službu budete platiť 4,99 € / mesačne. Samotné predplatné končí vtedy, keď ho budete chcieť sami zrušiť alebo prestanete platiť. Kompletné podmienky používania si môžete naštudovať po kliknutí na tento odkaz.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -