Na Slovensku sme doteraz mali skoro všetky veľké streamovacie služby s výnimkou jednej – SkyShowtime. Jej oficiálne spustenie bolo naplánované na dnes, 14. februára 2023 a pokiaľ si ju chcete vyskúšať, teraz máte jedinečnú príležitosť, aby ste získali doživotné predplatné za polovičnú cenu. Ide o uvádzaciu akciu, ktorá je samozrejme časovo obmedzená.

SkyShowtime je v praxi veľmi lacná služba nakoľko za ňu mesačne bez zľavy zaplatíte len 5,99 €. Len pre porovnanie, za Apple TV+ alebo HBO Max je to 6,99 € / mesačne a za Netflix dokonca minimálne 7,99 € / mesačne. Navyše, ak si SkyShowtime predplatíte do 11. apríla 2023, službu získate s doživotnou 50 % zľavou, momentálne len za 2,99 € / mesačne. Takúto výhodnú uvádzaciu akciu by bola škoda nevyužiť, nakoľko nová platforma je skutočne bohatá na rôznorodý obsah.

Nájdete v nej filmy a seriály zo svetoznámych štúdií, ako napríklad Universal, Dreamworks, Sky, Peacock, Nickelodeon, Showtime, Paramount+ a Paramount Pictures. Aby sme boli konkrétnejší, hovoríme o takých trhákoch ako je Top Gun či Top Gun: Maverick, Jurský svet: Nadvláda, Mission: Imposible, King Kong, Transformes, Bournovo ultimátom a veľa ďalších.

Zo seriálov musíme určite spomenúť Yellowstone, Tulsa King, Halo či Star Trek: Strange New Worlds. Svoje si tu nájde skrátka úplne každý. SkyShowtime svoj obsah popisuje ako „nesmrteľné klasiky, exkluzívne seriály alebo najväčšie trháky„. Ide teda o plnohodnotného konkurenta pre Netflix a HBO Max avšak za o čosi nižšiu cenu.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

SkyShowtime prináša samozrejme jedinečnú aplikáciu, webovú stránku či možnosť prehrávania obsahu na inteligentnom televízore. Na jednom účte si môžete vytvoriť až päť používateľských profilov, vďaka čomu si službu naplno užije každý člen vašej domácnosti.

Rovnako tak je možné sťahovať obsah priamo do zariadenia v HD kvalite a so zvukom Dolby 5.1 surround nech už sa nachádzate kdekoľvek. No a v neposlednom rade nemôžeme zabudnúť ani na to, že vás v SkyShowtime nebudú vyrušovať žiadne reklamy.

Loopi Banner silicone case
Reklama

Iné streamovacie služby, ako napríklad Netflix s tým už pri najlacnejšom predplatnom počítajú. Toto všetko samozrejme platí aj pre uvádzaciu akciu, za ktorú zaplatíte iba 2,99 € / mesačne. Tak na čo ešte čakáte? Všetky informácie nájdete na oficiálne stránke tu

Prečítajte si tiež  Hodinky Garmin Vívoactive 4S kúpite tesne pred Vianocami v zľave. Sú mimoriadne lacné

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -