Posielanie alebo prijímanie balíkov cez Packetu je na Slovensku mimoriadne populárne. Už nejaký ten piatok môžete odosielať svoje zásielky aj cez Z-BOXy, čo vám dokáže zjednodušiť život. Teraz však spoločnosť prináša ďalšie vylepšenia, ktoré sa vám určite hodia. Komfort z používania sa vďaka ním zásadne zvýši.

Packeta na svojom webe informovala, že jej mobilná aplikácia ponúkne od tohto mesiaca viacero užitočných noviniek. Tou prvou je možnosť filtrovania výdajného miesta, na ktoré potrebujete doručiť svoju zásielku.

Jednoduchým spôsobom si tu vďaka tomu dokážete overiť, či konkrétne výdajné miesto bude otvorené aj v nedeľu a či sa v ňom dá platiť kartou. Takisto si pomocou filtra môžete nájsť najbližšie podacie miesto na odoslanie zásielky, alebo výdajné miesto, ktoré je bezbariérové.

 

Packeta filter výdajného miesta
Zdroj: Packeta

Druhou užitočnou inováciou, ktorá tu chýbala ako soľ, je zobrazenie aktuálnych kapacít v Z-BOXoch. Táto informácia sa nachádza vedľa údajov o zvolenom Z-BOXe. Pokiaľ je dané miesto plné, bude to tu zvýraznené červeným textom.

Rovnako však v náhľade uvidíte, aké veľkosti zásielok sú na zvolenom Z-BOXe ešte k dispozícii. Buď je to „Malá“, „Stredná“ alebo „Veľká“.

Packeta filter výdajného miesta
Zdroj: Packeta

V neposlednom rade Packeta pridala do svojej mobilnej apky aj hodnotenie výdajných miest. Pokiaľ chcete vyjadriť svoj názor, jednoducho tu môžete zhodnotiť rýchlosť a prístup personálu, prípadne poskytnúť spoločnosti Packeta tip na to, čo by mohla pri svojich službách skvalitniť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Partnerská banka Applu začne zarábať na používateľovi Apple Card približne až po 4 rokoch.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.