Konferencia Wonderlust nám priniesla hneď niekoľko zaujímavých zariadení, medzi ktorými sa rozhodne nestratili ani nové modely hodiniek Apple Watch. Medzi nové prírastky patria verzie Apple Watch Series 9 a nová generácia nadupaného modelu Ultra.

Hoci sme sa nedočkali žiadnych prevratných zmien v prípade nových verzií, nadchádzajúce modely hodiniek určite majú čím zaujať. Zaujmú aj cenovky, ktoré sa v tomto roku dostali na nižšiu úroveň ako minulý rok. V prípade high-endových Apple Watch Ultra si síce stále siahneme hlbšie do vrecka, no je to lepšie ako v predchádzajúcej generácii. 

Slovenská cena za Apple Watch Series 9

Základné Apple Watch Series 9 síce bohvieako neohúrili s pridanými inováciami, no aj tak tu nájdeme niekoľko zaujímavých vylepšení. Okrem novej farebnej možnosti, vylepšeného čipu S9 a lokálnej podpory hlasovej asistentky Siri je sympatická aj ich cenovka. Tá porovnaní so Series 8 o niečo klesla. V zátvorke nájdete minuloročné ceny.

  • Apple Watch Series 9 41mm Aluminium – 449 € (499 €)
  • Apple Watch Series 9 45mm Aluminium – 479 € (539 €)
  • Apple Watch Series 9 41mm Stainless Steel – 799
  • Apple Watch Series 9 45mm Stainless Steel – 849
Zdroj: Apple

Slovenská cena za Apple Watch Ultra 2

Nový model prémiových hodiniek Apple Watch Ultra sa síce nepredstavil v novom farebnom prevedení, no zato určite poteší jeho nová cenovka. Nová generácia je totiž ešte lacnejšia ako tá minuloročná. V konečnom dôsledku za high-endový model zaplatíme iba o niekoľko desiatok EUR viac, ako v prípade Apple Watch Series 9 z nehrdzavejúcej ocele.

  • Apple Watch Ultra 2 49mm – 899 € (999 €)
Zdroj: Apple

Ktorý z modelov zaujal práve vás a čo hovoríte na cenovky nových verzií? Určite aj naďalej sledujte náš web, kde vám počas celého večera a taktiež najbližších dní budeme prinášať čerstvé informácie týkajúce sa noviniek z konferencie Wonderlust.

Prečítajte si tiež  Apple práve predstavilo Apple Watch Series 9: Čo nové prinášajú?

Spoločnosť Apple na evente Wonderlust predstavila celú nádielku nových produktov. Neukázal sa tu iba nový iPhone 15 v štyroch samostatných verziách, ale aj Apple Watch Series 9 či Apple Watch Ultra 2. generácie. Pokiaľ si chcete prečítať všetko o tejto konferencií, nájdete to na tomto odkaze.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -