Okrem klasického predstavenia iPhonov, MacBookov alebo iPadov sa v tomto roku dočkáme aj uvedenia ďalších zaujímavých produktov z dielne jablkovej spoločnosti. Podľa technického analytika Jeffa Pua môžeme očakávať lacnejšie slúchadlá AirPods. Okrem štandardných upgradov hodiniek Apple Watch by sme sa naviac mali dočkať aj verzie s Micro-LED displejom.

Vo svojej výskumnej správe Pu uvádza, že nové prémiové hodinky Apple Watch pravdepodobne budú disponovať väčším 2,1″ Micro-LED displejom. To by umožnilo zvýšiť jas v porovnaní so súčasnými modelmi hodiniek Apple Watch s displejmi OLED. Tento model by bol pravdepodobne novou verziou hodiniek Apple Watch Ultra, ktoré boli uvedené na trh v septembri minulého roka.

- Reklama -

Gigant z Cupertina by sa okrem toho mal postarať aj o krok, na ktorý čakáme už niekoľko rokov. Majú ním byť cenovo dostupnejšie slúchadlá s označením „AirPods Lite“. Zatiaľ sa jedná iba o pracovný (odhadovaný) názov, nakoľko toto označenie je veľmi nepravdepodobné. Apple však podľa únikov skutočne pracuje na lacnejších AirPodoch, ktorými chce konkurovať bezdrôtovým slúchadlám od iných spoločností.

Dvojica produktov by teoreticky mohla doraziť koncom tohto roka, alebo začiatkom 2024. V hre je aj scenár predstavenia lacnejších slúchadiel AirPods Max, ktoré figurujú v úlohe najdrahšieho člena portfólia jablkových slúchadiel. Aký produkt od Apple by potešil Vás? Podeľte sa s nami o názor v sekcii komentárov.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -