Jablková spoločnosť vydala novú aktualizáciu macOS Monterey s poradovým číslom 12.5, ktorú by už na jeseň mal nasledovať veľký upgrade v podobe macOS Ventura. Monterey 12.5 je jednou z posledných aktualizácií, ktorú Apple pred príchodom Ventury vydá a preto od nej určite neočakávajte žiadne zázraky. Update je zameraný len na opravu bugov a chýb spojených so Safari.

Novú aktualizáciu nájdete ako už býva zvykom cez Systémové Nastavenia, alebo po kliknutí na logo  v ľavom hornom rohu obrazovky Vášho Macu. Pred aktualizáciou sa presvedčte, že je zariadenie pripojené k napájaniu a má dostatok voľného miesta.

- Reklama -

Nový macOS Monterey 12.5 prináša vylepšenia, opravy chýb a bezpečnostné aktualizácie.

  • Oprava problému, pri ktorom sa v tabe v Safari mohla zobraziť predošlá webstránka.

Popis systémovej aktualizácie macOS Monterey 12.5 v Nastaveniach

Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii vo všetkých regiónoch alebo na všetkých Apple zariadeniach. Detailné informácie o bezpečnostnom obsahu tejto aktualizácie nájdete na stránke Apple podpory. Ak sa Vám aktualizácia zatiaľ nezobrazila v Nastaveniach, vyskúšajte možnosť niekoľkokrát zopakovať. Po vydaní nových aktualizácií sú servery preťažené a preto môže tento proces chvíľku trvať.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -