Jablková spoločnosť vydala novú aktualizáciu macOS Monterey s poradovým číslom 12.5, ktorú by už na jeseň mal nasledovať veľký upgrade v podobe macOS Ventura. Monterey 12.5 je jednou z posledných aktualizácií, ktorú Apple pred príchodom Ventury vydá a preto od nej určite neočakávajte žiadne zázraky. Update je zameraný len na opravu bugov a chýb spojených so Safari.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo watchOS 8.7. Toto sú všetky novinky, ktoré prináša

Novú aktualizáciu nájdete ako už býva zvykom cez Systémové Nastavenia, alebo po kliknutí na logo  v ľavom hornom rohu obrazovky Vášho Macu. Pred aktualizáciou sa presvedčte, že je zariadenie pripojené k napájaniu a má dostatok voľného miesta.

Nový macOS Monterey 12.5 prináša vylepšenia, opravy chýb a bezpečnostné aktualizácie.

  • Oprava problému, pri ktorom sa v tabe v Safari mohla zobraziť predošlá webstránka.

Popis systémovej aktualizácie macOS Monterey 12.5 v Nastaveniach

Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii vo všetkých regiónoch alebo na všetkých Apple zariadeniach. Detailné informácie o bezpečnostnom obsahu tejto aktualizácie nájdete na stránke Apple podpory. Ak sa Vám aktualizácia zatiaľ nezobrazila v Nastaveniach, vyskúšajte možnosť niekoľkokrát zopakovať. Po vydaní nových aktualizácií sú servery preťažené a preto môže tento proces chvíľku trvať.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo aktualizáciu iOS 15.6 a iPadOS 15.6 pre všetkých. Toto sú novinky

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -