Filmová a seriálová ponuka jablkovej služby sa rozrástla o nového člena v podobe očakávaného veľkofilmu. Napoleon z pera uznávaného režiséra Ridleyho Scotta je konečne dostupný pre všetkých predplatiteľov platformy Apple TV+.

Film odhaľuje pohľad do života francúzskeho cisára a jeho napätého, niekedy až zvráteného vzťahu s manželkou Jozefínou. Hlavnú úlohu stvárnil famózny Joaquin Phoenix, ktorého si môžete pamätať z filmu Joker, za ktorý dostal Oscara v kategórii najlepší mužský herecký výkon v hlavnej úlohe. Fanúšikovia akcie si prídu na svoje pri scénach z šiestich epických bitiek z celého Napoleonovho ťaženia s ohromujúcimi efektami a epickým vizuálom.

V rámci novej stratégie spoločnosti Apple pre vydávanie jej veľkorozpočtových originálnych filmov sa Napoleon premietal v kinách po celom svete od Dňa vďakyvzdania.

Pri rozpočte 200 miliónov dolárov si film v celosvetových pokladniach pripísal približne 220 miliónov dolárov. Teraz sa premieta na Apple TV+, vďaka čomu si kasový trhák pripíše ďalšie zárobky.

Ako si pozrieť film Napoleon zadarmo? 

Napoleon je teraz po kinopremiére exkluzívne dostupný na Apple TV+. Existujú spôsoby, vďaka ktorým si ho môžete pozrieť zadarmo aj vy. Ak ešte nepatríte medzi predplatiteľov služby, môžete zadarmo získať prístup k týždňovému členstvu. Zaregistrovať sa môžete na tomto odkaze.

Apple naviac ponúka možnosť prístupu ku knižnici Apple TV+ každému majiteľovi nového zariadenia. Ak ste si teda nedávno zaobstarali nový iPhone, Apple TV iPad alebo počítač Mac, v aplikácii Apple TV sa vám zobrazí možnosť trojmesačného členstva zdarma.

Apple TV+ 3 mesiace zadarmo
Zdroj: Apple (snímka obrazovky)

Filmy a seriály v rámci služby Apple TV+ môžete pozerať cez aplikáciu Apple TV, ktorá funguje na rôznych zariadeniach vrátane iPhonu, iPadu, Macu, Apple TV 4K, Amazon Fire Stick, Roku, konzolách PlayStation a Xboxu a taktiež na rôznych smart televízoroch.

Ak nevlastníte žiadne Apple zariadenie, filmy je tiež možné pozerať cez webový prehliadač na stránke tv.apple.com. Používatelia Androidu nemajú inú možnosť, ako použiť toto webové rozhranie, pretože zatiaľ neexistuje natívna aplikácia pre systém Android.

Prečítajte si tiež  Film Vrahovia mesiaca kvetov s DiCapriom a De Nirom je k dispozícii na Apple TV+

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -