Jablková filmovo-seriálová platforma síce nepatrí k tým najpopulárnejším na trhu, no napriek tomu vykazuje stále lepšie a lepšie čísla. Apple TV+ si v roku 2023 polepšila aj napriek tomu, že väčšinu roka trvali štrajky scenáristov v americkom Hollywoode.

Zvýšila sa nielen sledovanosť, ale aj celkový počet hodín, ktoré diváci strávili pri jej obsahu. Filmy ako “The Family Plan” a seriály ako “The Morning Show” či “For All Mankind” výrazne prispeli k tomu, že sledovanosť Apple TV+ sa oproti minulému roku zvýšila o neuveriteľných 42 %.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Apple TV+ si obľubuje čoraz viac divákov

Spomínaný snímok „The Family Plan“ s hviezdou Markom Wahlbergom mal premiéru 15. decembra a stal sa najúspešnejším filmom Apple TV+. Od tej doby sa dokonca vyšvihol na prvé miesto v rebríčku najpopulárnejších filmov v histórii fungovania služby.

Rozhranie aplikácie Apple TV+
Zdroj: Apple

“The Morning Show” je aj naďalej najobľúbenejším seriálom od Apple, pričom tretia séria si pripísala 20 % nárast divákov. Dráma z prostredia televíznych správ získala od svojho štartu niekoľko prestížnych ocenení, medzi ktorými nechýba ani aj Emmy, SAG alebo Critics Choice.

Spoločnosť Apple chce v najbližších mesiacoch do služby pumpovať oveľa viac obsahu a to ako po stránke celovečerných filmov, tak aj na poli exkluzívnych seriálov. Nechajme sa teda prekvapiť, s čím jablková platforma vyrukuje v roku 2024.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Apple TV+ výrazne zdražuje. Toľkoto za službu na Slovensku zaplatíme

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -