Aj keď sa spoločnosť Apple pokúša utajiť podrobnosti o svojich hardvérových novinkách, príliš sa jej nedarí. Nakoľko majú byť predstavené už v stredu 7. septembra 2022, na internet sa dostáva čoraz viac únikov, ktoré nám odhaľujú rôzne detaily. Ten posledný sa týka Apple Watch Series 8 a popravde nás milo prekvapil.

Presnejšie sa týka ich balenia a na internet s ním prišiel v poslednej dobe veľmi aktívny leaker ShrimpApplePro. Prostredníctvom svojho Twitter účtu zdieľal fotografie krabice, ktoré síce na prvý pohľad nepôsobia zaujímavo, no minimálne jedna z nich odhaľuje dôležitú novinku.

Apple Watch Series 8 dostanú späť dôležitú farbu 

Apple Watch Series 7 / 8 v štyroch farbách (midnight, starlight, red a silver)
Zdroj: Twitter / Tech God

Technologický gigant z Cupertina evidentne vypočul prosby a sťažnosti svojich zákazníkov a do ponuky pridal farbu, ktorú minulý rok odstránil z ponuky Apple Watch Series 7.

Pokiaľ si spomínate na náš minuloročný komentár o farebných variantoch vyššie spomínaného modelu, určite viete, že sme mali problém s novým prevedením Starlight, ktoré nahradilo model Silver.

Prečítajte si tiež  Muž potajomky sledoval polohu svojej priateľky cez Apple Watch. Zatkla ho polícia

V roku 2022 to ale môže byť všetko ináč, nakoľko Apple do ponuky plánuje zaradiť aj klasickú striebornú. Zrejme sme teda neboli sami, komu „žltkasté prevedenie“ celkom nevyhovovalo. Zatiaľ však nie je jasné, či ho verzia Silver nahradí, alebo pôjde len o ďalšiu alternatívu.

Apple Watch Series 8 sa zrejme nedočkajú zásadných zmien v oblasti dizajnu 

Apple Watch Series 8 balenie
Zdroj: Twitter / ShrimpApplePro

Za zmienku tiež stojí nápis „41mm“, ktorý značí veľkosť zariadenia. Ten nám prezrádza to, že Apple zrejme nebude pri Apple Watch Series 8 experimentovať s rozmermi či dizajnom a takýchto zmien sa dočkáme maximálne pri špeciálnej verzii Apple Watch Pro.

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Samsung sťahuje trhový podiel Apple Watch. Pozrite sa o koľko

Každopádne, viac podrobností sa dozvieme až v stredu na evente a ak nechcete, aby vám niečo uniklo, sledujte náš web aj naďalej.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -