Spoločnosť Apple nedávno zdieľala ďalší krátky film, v ktorom sa zamerala na kľúčové prednosti svojho ekosystému. Tentokrát sa v hlavnej úlohe predstavili mnohé bezpečnostné funkcie dostupné pri používaní Apple produktov v práci.

Spot s názvom “The Underdogs: Swiped Mac” sa zameriava na dizajnérsky tím, ktorý sa snaží nájsť ukradnutý MacBook Air. Vtipné video ukazuje snahu tímu dostať ukradnutý Mac včas na kľúčovú prezentáciu skôr, než ho nešikovní zlodeji stihnú zablokovať.

Vo filme je predstavených niekoľko bezpečnostných funkcií Apple, ktoré tímu pomáhajú a zároveň zlodejom kazia plány. Jednou z týchto funkcií je nápomocná vychytávka, ktorá vás upozorní na opustené zariadenie.

Apple opäť dokazuje, že zabezpečenie je na prvom mieste

Vo videu nechýba ani prezentácia možnosti sledovania polohy prostredníctvom siete Find My a taktiež bezpečnostné prvky ako senzory Touch ID a Face ID. Apple sa zameralo aj na komplexnejšie možnosti zabezpečenia, ako Secure Enclave, end-to-end šifrovanie alebo vzdialené vymazanie dát na odcudzenom zariadení.

The Underdogs nie je prvým filmom, ktorý spoločnosť Apple predviedla na túto tému. Podobných videí na tému “Apple at Work” sme sa dočkali ešte v rokoch 2019 a 2020, kedy spoločnosť Apple využila rovnakých hercov, ako teraz.

Okrem bezpečnostných možností film poukazuje aj na ďalšie služby a funkcie, ako Apple Mapy, skupinové hovory FaceTime, Apple Music a Apple CarPlay alebo funkciu detekcie cvičenia na Apple Watch.

Prečítajte si tiež  Video: Crash Test v podaní Apple, alebo ako vám iPhone 14 dokáže zachrániť život

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -