Spoločnosť Apple sa čas od času vytasí s promo materiálom, v ktorom sa zameriava na jednotlivé prednosti svojich zariadení. Súčasná generácia iPhonov nie je žiadnou výnimkou a dočkala sa nových spotov, ktoré sú vynikajúco natočené.

Na oficiálnom YouTube kanáli Apple sa objavili dve reklamné videá, ktoré ukazujú výhody iPhonu 14 Plus a iPhonu 14 Pro v praxi. Prvý mini-film sa zameriava na dlhú životnosť batérie iPhonu 14 Plus, ktorá je najväčšia spomedzi modelového radu iPhone 14. Zariadenie má až 4 325 mAh akumulátor, čo je v praxi najväčšia kapacitu, akú kedy technologický gigant do svojho smartfónu namontoval.

Navyše iPhone 14 Plus sa stále nepredáva až tak dobre, ako by si Apple prialo a tak sa výrobca snaží hľadať dôvody, pre ktoré by si ho používatelia mali v lete 2023 zaobstarať. Dlhá výdrž batérie môže byť silným argumentom pre jeho výber.

Druhé video demonštruje funkciu Apple Crash Detection na iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max. Za uplynulé mesiace sme vám priniesli množstvo správ, ktoré pojednávali o rôznych situáciách, v ktorých táto funkcia doslova zachránila šoférom život, hoci sa našli aj takí, na ktorých privolala políciu, keď pod vplyvom alkoholu nezvládli riadenie.

Ak vás podrobnejšie zaujíma, ako táto technológia funguje v praxi, rozoberali sme to v tomto článku, kde uvidíte aj reálny test. Dúfajme, že ju nikdy nebudete potrebovať…

Obdobné funkcie a vychytávky iPhonu 14 Pro a iPhonu 14 Pro Max sa postarali o to, že práve táto dvojica smartfónov si vedie v predajoch viac než výborne a to prakticky od svojho uvedenia na trh.

Ak ale uvažujete o kúpe nového iPhonu, možno by ste mali počkať na iPhone 15. Budúca generácia príde na trh už v septembri a to hneď s niekoľkými zásadnými zmenami. Nové iPhony prinesú novinky ako napríklad Dynamic Island pre všetky modely, nabíjací port USB-C namiesto Lightningu a periskopický objektív pre iPhone 15 Pro Max.

Pokiaľ vás zaujímajú ďalšie novinky týkajúce sa modelového radu iPhone 15, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme zhrnuli všetky dôležité informácie.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro prinesie zásadné dizajnové a funkčné zmeny. Prezradili ich uniknuté obaly

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -