Spoločnosť Apple v posledných dňoch vydala dôležitú aktualizáciu iOS 17.0.3, ktorá sa nepostarala len o riešenie nepríjemného problému s prehrievaním. Nový systém totiž definitívne ukončil možnosť downgradu na staršiu generáciu operačného systému.

iOS 17.0.3 dorazil so zostavou 21A360, ktorá rieši obrovský problém s prehrievaním iPhonu 15 Pro a iPhonu 15 Pro Max, v ktorých sa nachádza revolučný 3 nm procesor A17 Pro. Vyzerá to tak, že po inštalácii tejto aktualizácie nepríjemnosť zmizla, no objavila sa ďalšia skutočnosť, ktorá ľudí určite nepoteší.

Spoločnosť Apple zastavila podpisovanie iOS 16.6.1, iOS 17 a iOS 17.0.1, čo znemožnilo používateľom iPhonu vrátiť sa na ktorúkoľvek z týchto verzií softvéru. Ak si teda nie ste istí prechodom na najnovší softvér a uvažujete nad návratom ku iOS 16, poriadne to zvážte.

iOS 17 súhrn noviniek
Zdroj: Apple

Spoločnosť Apple postupne prestáva podpisovať staršie verzie systému iOS, aby zabránila používateľom v návrate na staršie verzie softvéru. Dôvodom je vyladenosť systému, ktorá ako vieme, nie je po jeho štarte práve najsilnejšou stránkou. Všetko by však mali zmeniť nasledujúce aktualizácie.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Apple vydal iOS 17.0.3. Update rieši prehrievanie pri iPhone 15 Pro a ešte jednu vec

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -