Zjavne žijeme v dobe, kedy sa do ringu alebo oktagonu môže postaviť naozaj hocikto. Parádnym príkladom je avizovaný súboj dvoch technologických magnátov Marka Zuckerberga a Elona Muska, ktorí by sa mali stretnúť zoči voči v súboji už onedlho.

Nevinné posmešky a internetové narážky sa zmenili na tvrdé tréningy, aspoň v prípade generálneho riaditeľa spoločnosti Meta. Mark Zuckerberg totiž výzvu vôbec neberie na ľahkú váhu, čo dokazujú aj nedávno zverejnené fotky z tréningu. Sparing partnerov mu robili hviezdy organizácie UFC.

Majster strednej váhy Israel Adesanya sa pochválil na svojom twitterovom účte s trojicou fotografií, na ktorých figuruje aj Zuckerberg a šampión perovej váhy Alexander Volkanovski. V schopnostiach sa síce Zuck nemôže tejto elite rovnať, no uznajte sami, že miliardár má poriadnu formu.

Jeho náprotivok Elon Musk pred niekoľkými dňami tiež odhalil svoj tím, ktorý bude takisto zložený zo skúsených mien. Portál DailyMail zdieľal fotografie, na ktorých vidieť generálneho riaditeľa spoločnosti Tesla či Twitter Elona Muska, ako zápasí s Lexom Fridmanom, brazílskym držiteľom čierneho pásu v jiu jitsu.

Ak sú predpoklady a leaky pravdivé, celý súboj by mal prebehnúť pod záštitou organizácie UFC, ktorá už má túto udalosť pomaly ale isto pripravovať.

Čo si o tomto súboji myslíte vy a na koho stranu sa postavíte? Podeľte sa s nami o názory v komentároch pod článkom.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Elon Musk tvrdí, že Tesla bude jedného dňa väčšou spoločnosťou ako Apple
Môže ťa zaujímať
- Reklama -