Pred pár dňami svet obletela informácia, že Mark Zuckerberg a Elon Musk chystajú vzájomný zápas v oktagone. Po výmene názorov na sociálnych sieťach to dospelo do štádia, kedy obaja čakajú na miesto a čas. A hoci nie je jasné, či sa zápas miliardárov skutočne stane realitou, zdá sa, že túto mediálnu pozornosť minimálne jeden z nich využil vo svoj prospech.

Portál DailyMail zdieľal fotografie, na ktorých vidieť generálneho riaditeľa spoločnosti Tesla či Twitter Elona Muska, ako zápasí s Lexom Fridmanom, brazílskym držiteľom čierneho pásu v jiu jitsu. Vyzerá to teda tak, že Musk skutočne začal trénovať na svoj zápas v MMA, v ktorom by sa mal stretnúť s Markom Zuckerbergom.

Fridman na svojom Twitteri napísal, že s Elonom Muskom absolvoval niekoľkohodinový impozantný tréning, pričom bol ohromený silou a zručnosťami miliardára či už na nohách, alebo na zemi. Tento zážitok označil za epický, no zároveň zdôraznil, že si myslí, že ak by Musk a Zuckerberg zostali len pri tréningoch a nestretli sa v skutočnej klietke, bolo by to pre oboch lepšie.

Musk vraj už dostal ponuku od legendy UFC Georgesa St-Pierra, v rámci ktorej sa má začať pripravovať na senzačný blockbusterový súboj. Vo svojej správe uviedol, že je jeho veľkým fanúšikom a bude mu cťou, keď mu bude pomáhať s prípravou proti Markovi Zuckerbergovi. O tri dni neskôr miliardár ponuku prijal.

Šéf UFC Dana White verí, že by mohlo ísť o najlukratívnejší zápas všetkých čias, hoci v tejto chvíli neexistujú žiadne plány ohľadom dátumu a miesta konania. Ak sa teda uskutoční, bude to obrovská show.

Netreba totiž zabúdať, že okrem Elona Muska je veľkým bojovníkom aj šéf spoločnosti Meta a zakladateľ sociálnej siete Facebook, ktorý má za sebou okrem tréningov aj úspešné zápasy. Navyše hrá v jeho prospech aj vek, nakoľko je až o 13 rokov mladší. Nechajme sa prekvapiť, ako to celé dopadne.

Pozreli by ste si zápas miliardárov v klietke aj vy? Dajte nám vedieť do komentára.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Pripravte sa na novoročnú výzvu v aktivite na Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -