Inteligentné hodinky Apple Watch sú vo svete čoraz populárnejšie. Hoci ich posledná generácia s označením Series 7 príliš veľkú radosť medzi používateľmi nevyvolala, neznamená to, že nezaujala tých, ktorí ešte Apple Watch nevyskúšali.

Možno, že ste o tom ani nevedeli, no drvivá väčšina nových majiteľov týchto hodiniek ešte nikdy predtým nevlastnila predošlú generáciu. Inými slovami, Apple sa zameriava predovšetkým na nováčikov a takisto im prispôsobuje svoju marketingovú komunikáciu.

Nové funkcie prezentované na Apple Watch Series 7 

Ako už býva zvykom, aj tento rok sme sa dočkali krátkeho štvorminútového videa, v ktorom sú prezentované najzaujímavejšie a častokrát menej známe funkcie Apple Watch. Dokopy je ich až 10 a určite si minimálne jednu osvojíte.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 a ich (ne)plochý dizajn. Tu sú štyri dôvody, prečo sa to stalo. Pri poslednom budete prekvapení

Celé video je prezentované na najnovších Apple Watch Series 7. Aj keď teda budete poznať všetky tipy a triky, ak vás zaujíma nový väčší displej, určite si ho pozrite. V praxi uvidíte, ako krásne funguje v jednotlivých apkách, s rôznymi ciferníkmi a podobne.

Na záver nám napíšte do komentára, akú činnosť vykonávate so svojimi Apple Watch najčastejšie (mimo sledovania času). Slúžia vám napríklad na šport, ako perfektný pomocník s pripomienkami alebo jedno s druhým?

Tešíme sa na vaše reakcie. 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -