Ako iste viete, spoločnosť Apple predstavila Apple Watch Series 7, ktoré ani trochu nekorešpondovali s tým, čo sme od nich celé mesiace očakávali. Podľa všetkého bol tento produkt navrhnutý na poslednú chvíľu a to len niekoľko týždňov či mesiacov pred samotným eventom. Viac sme sa tomu venovali v tomto článku.

Nový dizajn s plochým šasi by bol príjemným osviežením zariadenia a navyše ak by vyzeral tak ako na uniknutých CAD záberoch (kde bolo vidieť jemne zaoblenie namiesto ostrých hrán a taktiež elegantnú hrúbku), pravdepodobne by šlo o totálny “must-have”.

- Reklama -

No a keďže sú v Číne majstrami kopírovania, s predstihom vznikli Fake Apple Watch Series 7, ktoré mali byť dostupnou alternatívou k originálu. Hoci sa s ním napokon absolútne nezhodujú, niekoho môžu lákať. Dôvodom bude nízka cena.

Čo ponúkajú falošné Apple Watch Series 7? 

Na čínskych internetových stránkach sa dočítate o zariadení s označením “Watch 7“, ktoré ponúka plnofarebný dotykový displej s rozhraním pripomínajúcim watchOS 8.

V skutočnosti s ním však nemá nič spoločné. Hodinky sú taktiež schopné merať niektoré telesné funkcie a odolajú vode s normou IP68. Rovnaký štandard používa napríklad iPhone 13.

Prečítajte si tiež  Prečo chce Apple získať váš starý iPhone pri predaji toho nového? Dôvodov je viac

Čo je však na tom celom najlepšie, tento produkt môžete získať skoro zadarmo. V Číne sa vzhľadom na lacné komponenty predáva len za 25 $, čo je v prepočte asi 21 €.

No a ak vás napadlo, že by ste si ho kúpili, pokojne to urobte. Majte ale na pamäti naše upozornenie, že tieto fejkové produkty fungujú absolútne príšerne. Dôkazom je aj nedávny článok, ktorý dokazuje, že ide o zbytočne vyhodené peniaze.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.