Pokiaľ ste veľkými fanúšikmi spoločnosti Apple a chcete si užiť pripravovaný Apple Event Wonderlust naozaj naplno, dnes by ste si na 19:00 hodinu nášho času nemali robiť žiaden program. Celá udalosť, na ktorej nám Apple predstaví iPhone 15 či Apple Watch Series 9 a Apple Watch Ultra 2 bude totiž streamovaná naživo do celého sveta.

Apple Event je veľká udalosť, ktorú nesledujú iba fanúšikovia spoločnosti Apple, ale zaujíma aj používateľov konkurenčnej platformy. V Cupertine si to veľmi dobre uvedomujú a presne preto ponúkajú možnosť, vďaka ktorej môžu túto akciu sledovať prakticky všetci na akomkoľvek zariadení. V tomto článku vás naučíme, ako sledovať Apple Event či už máte iOS, Android, MacOS, Windows alebo čokoľvek iné. Je to samozrejme veľmi jednoduché.

Mám iPhone, iPad alebo Mac

iPhone 15 event wonderlust
Zdroj: X / Haneet Singh

Začneme tým najpravdepodobnejším scenárom. Pokiaľ máte iPhone, iPad alebo MacWonderlust budete chcieť zrejme sledovať na svojom jablkovom zariadení. Môžete to urobiť napríklad cez prehliadač Safari.

Stačí ak kliknete na tento odkaz, ktorý vás presmeruje na oficiálny livestream na webe cupertinského giganta. Jediná podmienka je nutnosť používať aspoň iOS 10 a novší alebo macOS Sierra 10.12 a novší

Mám Windows

MacBook Pro 13" M1 s logom spoločnosti Windows na obrazovke
Zdroj: Miloš Belanec (svetapple.sk)

Pokiaľ používate počítač s operačným systémom Windows a chcete tu pozerať nový Apple Event, nie je to žiaden problém. Stačí vám len prehliadač Microsoft Edge a kliknutie na tento odkaz, ktorý vás automaticky presmeruje na oficiálny livestream.

Apple Event nájdete aj na YouTube (vhodné pre Android)

Ak máte radi jednoduchosť a používate napríklad Android, Apple bude celú akciu streamovať aj na YouTube. Medzičasom už spoločnosť pridala video čakajúce na premiéru. Môžete si nastaviť pripomienku, aby ste na 19:00 hodinu večer za žiadnych okolností nezabudli.

Ako budete septembrový event sledovať vy?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Mac mini je najlacnejší počítač od Apple. Má extrémny výkon a teraz ho kúpite po zľave za výbornú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -