Každému sa z času na čas hodí výkonný reproduktor, ktorý sa dá zobrať na chatu, párty alebo letnú grilovačku v prírode. V ideálnom prípade má mať kvalitné prehrávanie hudby, dlhú výdrž batérie a tiež by mal byť dostatočne odolný voči vode či iným nehodám. Všetky tieto atribúty spĺňa JBL Charge 5, ktorý teraz môžete získať v zľave.

Tento reproduktor si pripojíte ku svojmu mobilnému zariadeniu cez Bluetooth 5.1 a vďaka 40 W výkonu dokáže ozvučiť aj väčšiu miestnosť. JBL Charge 5 má k dispozícii optimalizovaný menič s dlhou výchylkou, samostatný výškový reproduktor a tiež dva pasívne basové žiariče, ktoré dotvárajú celkovú atmosféru zvuku JBL Original Pro Sound.

Toto všetko dostanete v kompaktnom balení s váhou nižšou ako jeden kilogram! Vďaka tomu si reproduktor JBL Charge 5 budete môcť vziať všade so sebou a nebude vám prekážať v ruke ani batohu. No a cena? Tá štandardne štartuje na úrovni 179 € no po kliknutí na tento odkaz zobrazíte ponuky od 137,9 €. Ušetriť teda môžete slušných 40 €, čo je pri tejto cenovej úrovni veľmi slušné.

JBL Charge 5 sa nebojí vody a vydrží až 20 hodín

JBL Charge 5
Zdroj: JBL

Obrovským benefitom tohto reproduktora je vodeodolnosť IP67, vďaka ktorej ho nepoškodí kontakt s vodou, prachom a ani pieskom. Môžete si ho teda zobrať v lete ku bazénu a ak naň niečo šplechne, vôbec nič sa nestane.

JBL Charge 5 má tiež vstavanú batériu, ktorá má 20 hodinovú výdrž. Ak sa teda chystáte na víkend na chatu a poobede si budete chcieť pustiť hudbu, nemusíte so sebou nosiť nabíjačku, prípadne sa nemusíte trápiť nedostupnosťou elektrického napájania.

JBL Charge 5
Zdroj: JBL

Navyše, tak ako sme to písali nedávno pri reproduktore Niceboy RAZE Radion 4, aj v tomto prípade platí, že z reproduktoru dokážete nabíjať iné zariadenia. JBL Charge 5 má batériu s kapacitou až 7 500 mAh, vďaka čomu z nej nabijete telefón a pokojne aj MacBook.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na funkciu PartyBoost, pomocou ktorej je možné prepojiť dva kompatibilné reproduktory od JBL a vytvoriť si tak špičkový stereo zvuk. Pokiaľ máte teda záujem o JBL Charge 5, najvýhodnejšie ponuky na Slovensku nájdete na tomto odkaze. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro prinesie príjemné prekvapenie. Toto ocení mnoho používateľov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -