Po tom, čo spoločnosť Apple minulý rok predstavila svoju leštiacu handričku na displej vyvolala v radoch svojich fanúšikov obrovské šialenstvo. Aj keď išlo v podstate len o kus látky z mikrovlákien za 25,00 €, v priebehu niekoľkých dní sa toto príslušenstvo úplne vypredalo a následne nebolo dostupné až do januára 2022. Teraz spoločnosť Apple vydala návod, v ktorom jeho majiteľom prezradí, ako vyčistiť leštiacu handričku.

Aby to nevyznelo až tak absurdne, v podstate ide len o doplnenie informácie na stránkach podpory spoločnosti Apple. Pôvodne bola táto webová adresa určená na zobrazenie návodu, pomocou ktorého ste bezpečne vyčistili svoj Pro Display XDR (alebo iMac) s nanotextúrou. Nakoľko sa s tým však po roku 2021 spája už aj handrička, firma pridala ešte jeden dôležitý postup nakoniec.

V princípe ho môžeme považovať skôr za upozornenie, aby ste mirkovlákna nevystavovali rôznym čistiacim prostriedkom alebo práčke v čase, keď už nie sú čisté.

Môžu sa totiž poškodiť a ak by ste s nimi skúsili pretrieť displej s nanotextúrou, existuje šanca, že si na ňom vytvoríte škrabance. A to pri jeho cene určite nechcete riskovať.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Ako vyčistiť leštiacu handričku od Apple? 

  • Leštiacu handričku ručne umyte vodou a mydlom na riad.
  • Dôkladne ju opláchnite.
  • Leštiacu handričku nechajte schnúť na vzduchu aspoň 24 hodín.
Prečítajte si tiež  Dostupnosť handričky za 25,00 € od Apple sa zlepšuje. Ak si ju chcete kúpiť, teraz máte šancu!

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.