Mobilný operačný systém iOS od spoločnosti Apple prináša z roka na rok množstvo nových funkcií, vďaka čomu sa rozširuje aj jeho využiteľnosť. Na strane druhej to však ide ruka v ruke s väčšou „komplikovanosťou„, ktorej musia čeliť používatelia.

Kedysi bol iOS taký jednoduchý, že ho bez problémov zvládlo ovládať aj malé dieťa, alebo naopak starší, menej skúsení používatelia. Dnes už to platí len čiastočne a presne preto by ste sa mali naučiť niekoľko rýchlych tipov a trikov, za pomoci ktorých si zjednodušíte svoj každodenný život. Veď iPhone ste si kúpili práve preto, aby ste s ním mali menej starostí, ako s Androidom. Tak prečo to nevyužiť naplno…

Vedeli ste napríklad o tom, že priamo v iPhone už máte vstavanú bezplatnú funkciu skenera a nemusíte si preto sťahovať, kupovať alebo predplácať aplikáciu, ktorá dokáže v podstate to isté ako samotný operačný systém?

Toto a ešte mnoho iného sú všetko užitočné drobnosti, ktorým skrátka musíte venovať pozornosť.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

A veríme, že vám v tom pomôže aj nasledujúce video od spoločnosti Apple. Jeho dĺžka je len 5 minút, no každých 30 sekúnd vám odhalí jednu funkciu, ktorá sa vám môže kedykoľvek hodiť (ak ju už nepoznáte).

Pokiaľ máte iné zaujímavé tipy na to, ako ovládať iPhone, dajte nám o nich vedieť do komentára.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Muž vykonal podvod s iPhonmi za státisíce. Teraz mu hrozí 10 rokov za mrežami a pokuta
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.