Mobilný operačný systém od spoločnosti Apple prináša z roka na rok množstvo nových funkcií, vďaka čomu sa rozširuje aj jeho využiteľnosť. Na strane druhej to však ide ruka v ruke s väčšou „komplikovanosťou“, ktorej musia čeliť používatelia.

Reklama: Na Ecophone kúpite iPhone za fantastickú cenu s 24 mesačnou zárukou a dopravou ZADARMO. Zariadenia majú k dispozícii aj nabíjací adaptér ako bonus. 

Kedysi bol iOS taký jednoduchý, že ho bez problémov zvládlo ovládať aj malé dieťa. Dnes už to platí len čiastočne a presne preto by ste sa mali naučiť niekoľko rýchlych tipov a trikov, za pomoci ktorých si zjednodušíte svoj každodenný život.

Vedeli ste napríklad o tom, že priamo v iPhone už máte vstavanú bezplatnú funkciu skenera a nemusíte si preto sťahovať, kupovať alebo predplácať aplikáciu, ktorá dokáže v podstate to isté ako samotný operačný systém? Toto a ešte mnoho iného sú všetko drobnosti, ktorým skrátka musíte venovať pozornosť.

A veríme, že vám v tom pomôže aj nasledujúce video od spoločnosti Apple. Jeho dĺžka je len 5 minút, no každých 30 sekúnd vám odhalí jednu funkciu, ktorá sa vám môže hodiť (ak ju už nepoznáte). Pokiaľ máte iné zaujímavé tipy, dajte nám o nich vedieť do komentára.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  iPhone 7 a 7 Plus sú najvýkonnejšie smartfóny na svete
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here