Jedna z najväčších sociálnych sietí súčasnosti ponúka možnosť, o ktorej mnohí používatelia nevedia. Skupinové videohovory môžete uskutočňovať aj na Instagrame. Je to extrémne jednoduché a navyše získate rôzne spôsoby ako sa zabaviť. V dnešnom návode sa pozrieme ako na to!

Skupinové videohovory na Instagrame

Tvorcovia sociálnej siete sa neustále pokúšajú inovovať. Aj preto sme sa nedávno dočkali prepracovaných videohovorov. Naraz môžu medzi sebou komunikovať až štyria používatelia. Funkciu odporúčame hlavne v rámci priateľskej konverzácie. Na biznis alebo výučbu je vhodnejší Zoom prípadne Skype

Instagram vám okrem iného poskytne aj rozsiahle možnosti pre zmenu jednotlivých filtrov. Zažijete teda veľa zábavy.

Spustenie telefonátu je veľmi jednoduché a zvládnete ho za pár sekúnd. Postupujte podľa nášho návodu nižšie. Do komentára nám na záver napíšte, aké služby na túto činnosť využívate vy.

Návod: Ako uskutočniť skupinový videohovor na Instagrame?

  • Otvorte si aplikáciu Instagram.
  • V pravom hornom rohu vyberte ikonku tlačidla Správy.
  • Na tomto istom mieste sa teraz nachádza ikonka pre začatie videočetu. Kliknite na ňu.
  • Vyberte si konkrétnych účastníkov.
  • Pokračujte tlačidlom „Začať“.
  • Vo vrchnej časti sa nachádza možnosť pre vypnutie kamery alebo mikrofónu. Tak isto si môžete meniť filtre či prepínať medzi kamerami.
Prečítajte si tiež  Výroba čipov pre iPhone 8 bude zahájená o pár dní!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.