Spoločnosť Apple nám v roku 2023 dokázala, že aj malými inováciami dokáže potešiť obrovské množstvo používateľov. Operačný systém iOS 17 priniesol funkcie, ktoré síce nebudete používať každý deň, no keď sa vám z času na čas hodia, určite ich oceníte. Presne takouto technológiou je aj „NameDrop“.

Funkcia, ktorá debutovala pre všetkých používateľov v septembri funguje mimoriadne rýchlo, efektívne a spoľahlivo. Jej princíp je veľmi jednoduchý a v skratke by sme ju mohli popísať, ako náhradu za klasické fyzické papierové vizitky. Kontakty sa totiž v dnešnej dobe dajú vymieňať aj oveľa jednoduchšie.

V rámci NameDropu stačí, keď priložíte jeden iPhone k tomu druhému a automaticky si s druhou osobou medzi sebou vymeníte kontakt. Trvá to len niekoľko sekúnd a navyše celý proces sprevádza elegantná animácia.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Funkcia NameDrop sa vďaka tomu veľmi ľahko používa a ak ste to ešte nevyskúšali, teraz je ten najvyšší čas na zmenu.

Aby ste to, ale mali ešte jednoduchšie, spoločnosť Apple vám v krátkom videu pod týmto odstavcom NameDrop predstaví a vysvetlí vám všetky podrobnosti, ktoré o funkcii potrebujete vedieť.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Je to oficiálne, 9.9.2014 bude predstavený iPhone 6
Môže ťa zaujímať
- Reklama -