Technologický gigant z Cupertina zverejnil na svojom YouTube kanáli ďalšiu reláciu zo série „Today at Apple“, ktorú vedie Jahmyra a režisér Romain Laurent. Snímka sa snaží motivovať všetkých divákov, aby sa naučili vytvárať jednoduché a efektívne opakujúce sa videá.

Používatelia sú v nej vyzývaní k tomu, aby prekročili hranice a okrem ruky a zariadenia použili aj príslušenstvo ako napríklad selfie tyč, prípadne statív. Na celú prácu s videami je tiež potrebná aplikácia Clips (od Apple), ktorá je zadarmo dostupná v internetovom obchode App Store.

Vo vyše 9 minútovej relácii zistíte, ako vytvoriť čo najzaujímavejšie video v slučke sledujúce váš pohyb, no taktiež sa naučíte, ako sem pridať nečakaný strih či ako takéto videa sfinalizovať, aby bol výsledný efekt čo najlepší. Zároveň sú k dispozícii rady na exportovanie a podobne.

Spoločnosť Apple tvrdí, že jej relácie Today at Apple majú inšpirovať praktickú a kreatívnu stránku človeka v oblasti fotografie, umenia, dizajnu, videa, kódovania, hudby a ďalších, kde sa dajú využiť jej produkty.

Na záver len dodáme, že zhruba pred dvoma týždňami sme vás informovali o podobnom príspevku, v ktorom sa vás spoločnosť Apple snažila naučiť vytvárať čo najkrajšie fotografie za pomoci nočného režimu v zhoršených svetelných podmienkach.

Napíšte nám do komentára, či sa vám tento spôsob marketingu páči. Nám veľmi…

Prečítajte si tiež  Tim Cook: "Apple pracuje na úžasných produktoch"
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.