Obľúbená komunikačná aplikácia WhatsApp sa už čoskoro dočká nových zmien, ktoré určite potešia nejedného používateľa. Momentálne testovaná beta verzia s poradovým číslom 2.21.140.11 prinesie nové rozhranie a funkcie pre telefonáty.

Podľa beta testerov, pre ktorých je nová verzia dostupná cez developerskú appku TestFlight, sa dočkáme v prípade telefonátov podobného rozhrania ako v prípade appky FaceTime. Novou možnosťou bude tiež funkcia Ring, vďaka ktorej „prezvoníte“ vybraný kontakt v prípade, že váš hovor neprijal. Novinkou bude tiež možnosť pripojiť sa k skupinovému hovoru aj potom, čo ste nereagovali na počiatočné volanie.

WhatsApp

S WhatsAppom skupinové hovory nezmeškáte

Ak sa vám teda na prvýkrát nepodarí prijať hovor, budete mať k dispozícii možnosť „kliknite pre pridanie k hovoru“ aj keď sa vám skupina nedovolala a hovor ešte stále prebieha. Aplikácia sa vás tak sama opýta, či sa k hovoru chcete pridať aj bez toho, aby vás účastníci museli opäť prizvať.

Tvorcovia WhatsAppu sa aj naďalej snažia o prínos čo najlepších funkcií, vďaka ktorým bude komunikácia s inými užívateľmi jednoduchá a omnoho intuitívnejšia. Príkladom je možnosť pridať viacero zariadení (či už desktop alebo tablet) pod jeden účet. Výnimkou však je mobilný telefón, nakoľko ten môže byť k účtu pripojený iba jeden.

  • Aplikáciu WhatsApp si môžete stiahnuť v nasledujúcom odkaze
‎WhatsApp Messenger
‎WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Ako ste na tom vy a WhatsApp? Využívate túto aplikáciu alebo dávate prednosť natívnym správam a imessages v kombinácii s FaceTime? Podeľte sa s nami o váš názor v sekcii komentárov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -