Nakoľko je veľa ľudí pri nakupovaní nerozhodných, dovolíme si vám pomôcť. Toto sú 3 dôvody, prečo sú Apple Watch skvelým darčekom pod vianočný stromček. Poďme na to:

3. Apple Watch sú hodnotné

Vianoce sú v prvom rade o pokojných chvíľach strávených s rodinou. Napriek tomu si rozdávame darčeky, ktorými chceme potešiť blízkych. Pokiaľ hľadáte niečo, čo nie je úplne lacné, no zároveň si to môžete dovoliť, Apple Watch sú správna voľba. Ich ceny sa pohybujú na úrovni od 200€ do 489€ (v závislosti od modelu).

Niektoré verzie sú vhodnejšie pre deti, iné zase pre starších používateľov. Napríklad také Apple Watch Series 6 ponúkajú EKG či oxymeter. Tieto technológie reálne zachraňujú životy. V ponuke sú ale aj Apple Watch SE s rovnakým dizajnom a okresanými funkciami, či staršie Apple Watch Series 3. Možností je naozaj mnoho.

Nech už zvolíte pre svoje dieťa, partnera alebo rodiča ktorúkoľvek verziu, každý z nich sa pri rozbaľovaní a následnom používaní úprimne poteší. To vám garantujeme.

2. Budúci majiteľ ocení ich funkcie

Ako sme už naznačili vyššie, Apple Watch sú plné zdravotných senzorov. Zmerajú tep, skontrolujú hladinu kyslíka v krvi a tak isto EKG (nie všetky modely).

Ešte väčšiu výhodu ale vidíme pri praktickom používaní. Za pochodu svojmu majiteľovi zobrazia notifikácie, správy, čas, počasie, zobudia ho príjemným a neinvazívnym budíkom či umožnia zdvihnúť hovor bez nutnosti vyberania iPhonu z vrecka.

Ak váš blízky športuje, pre platformu Apple Watch existuje množstvo appiek (aj vstavané), s ktorými si môže sledovať svoj výkon a cvičenia. Je to skrátka malý a nenápadný produkt, ktorý zvláda veľké a dôležité veci. Keď si na ne človek zvykne, už nebude chcieť používať nič iné.

1. Jedná sa o trvácny darček

Na záver to najlepšie. Apple Watch nie sú zariadenie, ktoré kupujete na jeden rok. Majiteľovi vydržia pokojne aj 3-4 roky bez väčších problémov a hlavne s podporou softvérových aktualizácii (z dlhodobého hľadiska sa radšej vyhnite Apple Watch Series 3, ktoré pochádzajú z roku 2017).

Vôbec sa nejedná o tradičný „nezmyselný darček“, z ktorého sa majiteľ chvíľu teší, neskôr ho založí do skrine a potom si naň nikdy nespomenie. Apple Watch sú užitočné a ich nákupom nič nepokazíte. Pozrite sa, koľko za ne zaplatíte u autorizovaného predajcu m:zone:

Apple Watch Series 3

  • Apple Watch Series 3 (38mm) od 219€
  • Apple Watch Series 3 (42mm) od 249€
Prečítajte si tiež  Ak používate iCloud kľúčenku pre uchovávanie hesiel, určite vás poteší táto novinka

Apple Watch SE

  • Apple Watch SE (40mm) od 299€
  • Apple Watch SE (44mm) od 329€
  • Apple Watch SE Nike (40mm) od 299€
  • Apple Watch SE Nike (44mm) od 329€

Apple Watch Series 6

  • Apple Watch Series 6 (40mm) od 429€
  • Apple Watch Series 6 (44mm) od 459€
  • Apple Watch Series 6 Nike (40mm) od 429€
  • Apple Watch Series 6 Nike (44mm) od 459€

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.