10Čo prinesie iOS 18 v roku 2024?

Aj keď sa vám to môže zdať trochu skoro, spoločnosť Apple už dnes tvrdo pracuje na tom, aby svojim používateľom priniesla kvalitný a hlavne dobre vyladený operačný systém iOS 18. Hoci jeho predchodca iOS 17 bol pre všetkých sprístupnený len relatívne nedávno, v druhej polovici septembra, firma ho po prvýkrát odhalila už začiatkom júna na konferencii WWDC 2023 a potom ho niekoľko mesiacov testovala.

Nástupca teda príde za trh za necelých osem mesiacov a to je v technologickom svete príliš krátky čas na to, aby spoločnosť Apple akokoľvek špekulovala nad tým, čo v ňom svojim zákazníkom ponúkne. Aj preto sú už všetky funkcie pevne stanovené a zatiaľ čo o niektorých sme už vo forme únikov mohli počuť, iné zostávajú prísne utajené.

No a presne z toho dôvodu je tu tento článok, v ktorom sme zhrnuli mix reálnych únikov a tiež pomyselných nedostatkov súčasných verzií iOS, ktoré by sa mohli zlepšiť, alebo ktoré už v lepšej podobe ponúka konkurencia s Androidom.

Ak si teraz myslíte, že toho nie je tak veľa, na konci možno zostanete nepríjemne prekvapení. Ukáže sa totiž, že spoločnosť Apple má stále čo robiť, aby bol operačný systém iOS 18 skutočne dokonalý.

Pre pokračovanie v článku prejdite na ďalšiu stranu → → →

Späť