Pomaly ale isto sa k nám blíži nový sledovací prívesok od spoločnosti Apple. AirTag bude malé a nenápadné zariadenie, o ktorom sa píše na dennej báze. Leaker L0vetodream dnes informoval, že sa dočkáme dvoch samostatných prevedení.

AirTag v dvoch veľkostiach

Nový únik od spoľahlivého leakera milo prekvapil. Doposiaľ sa nehovorilo o viacerých prevedeniach AirTagu. Jedná sa o ďalšie detaily, ktoré potvrdzujú informáciu, že zariadenie klope na dvere. Technologický gigant ho ukáže na nadchádzajúcom novembrovom evente (venovanému čipu Apple Sillicon).

L0vetodream zdieľal svoje typické “tajomné slová”. V tweete spomenul len “Big one”, “Small one” a “Coming soon”. O hodinu neskôr nasledoval ďalší tweet, ktorý znel “tag TAG” a potvrdil predošlý príspevok.

Aj keď momentálne nevieme, na čo budú určené dve veľkosti, jednoduchá úvaha nám môže prezradiť viac. Buď Apple chystá dve verzie, pričom jedna získa sofistikovanejšie a zaujímavejšie technológie (a samozrejme vyššiu cenu) alebo sa kompetentní pokúsia lepšie prispôsobiť sledovaciu technológiu, pre svoje budúce použitie.

- Reklama -

Aby sme to zjednodušili. Jeden AirTag môže byť určený napríklad na kľúče (a poskytne putko) a druhý môže mať o niečo kompaktnejšie rozmery, aby ste ho schovali do peňaženky. Uniknutý dizajn zobrazuje okrúhly tvar. Viac sa dočítate v tomto článku. Tešíte sa na AirTag? Napíšte nám do komentára.

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here