Pomaly ale isto sa k nám blíži nový sledovací prívesok od spoločnosti Apple. AirTag bude malé a nenápadné zariadenie, o ktorom sa píše na dennej báze. Leaker L0vetodream dnes informoval, že sa dočkáme dvoch samostatných prevedení.

AirTag v dvoch veľkostiach

Nový únik od spoľahlivého leakera milo prekvapil. Doposiaľ sa nehovorilo o viacerých prevedeniach AirTagu. Jedná sa o ďalšie detaily, ktoré potvrdzujú informáciu, že zariadenie klope na dvere. Technologický gigant ho ukáže na nadchádzajúcom novembrovom evente (venovanému čipu Apple Sillicon).

L0vetodream zdieľal svoje typické „tajomné slová“. V tweete spomenul len „Big one“, „Small one“ a „Coming soon“. O hodinu neskôr nasledoval ďalší tweet, ktorý znel „tag TAG“ a potvrdil predošlý príspevok.

Aj keď momentálne nevieme, na čo budú určené dve veľkosti, jednoduchá úvaha nám môže prezradiť viac. Buď Apple chystá dve verzie, pričom jedna získa sofistikovanejšie a zaujímavejšie technológie (a samozrejme vyššiu cenu) alebo sa kompetentní pokúsia lepšie prispôsobiť sledovaciu technológiu, pre svoje budúce použitie.

Aby sme to zjednodušili. Jeden AirTag môže byť určený napríklad na kľúče (a poskytne putko) a druhý môže mať o niečo kompaktnejšie rozmery, aby ste ho schovali do peňaženky. Uniknutý dizajn zobrazuje okrúhly tvar. Viac sa dočítate v tomto článku. Tešíte sa na AirTag? Napíšte nám do komentára.

Prečítajte si tiež  Kedy Apple vydá iOS 17.4? Revolučný update je za dverami
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.