Technologický gigant pripravuje nové sledovacie prívesky. Pôjde o bezprostredného konkurenta pre zariadenia od spoločnosti Tile. Názov produktu je AirTag. Unikol už dávnejšie. Dnes sa môžete pozrieť na prvú reálnu fotografiu, ktorá zachytáva zadnú časť. Vyzerá celkom luxusne.

AirTag a jeho spracovanie

Aktualizácia: Článok bol doplnený o ďalšie vizualizácie, ktoré nám približujú možný dizajn.

Jablková spoločnosť nás môže s týmto príslušenstvom príjemne prekvapiť. Doposiaľ sme očakávali v podstate len „plastové krúžky“ s logom Apple.

Ako sa však ukazuje, dizajnéri tu použijú kvalitnejšie materiály. Jon Prosser zdieľal fotografiu, ktorá zachytáva údajný AirTag. Žiaľ, ide len o malú časť (s názvom). Zvyšok si musíme domyslieť.

Sledovací prívesok vidíme zrejme zo zadnej strany. Pripomína nám to označovanie Apple Watch. Okrem názvu sú tu prítomné aj ďalšie informácie oddelené bodkami. Na orezanom zábere žiaľ nie sú viditeľné.

To čo nás zaujalo najviac je odlesk. V tejto časti AirTagu sa najväčšou pravdepodobnosťou stretneme s hliníkom. Dôvodom môže byť bezdrôtové nabíjanie (alebo špeciálna anténa?). Nechajme sa prekvapiť.

Pôvodne sme sa mali novinky dočkať v októbri 2020 po boku iPhonu 12/12 Pro. Nie ale vylúčené, že ju Apple ukáže už zajtra v rámci Apple Eventu (stále je tu dokonca malá pravdepodobnosť pre uvedenie nových smartfónov).

Do komentára nám napíšte, či vám dáva vlastnenie takéhoto produktu význam alebo nie.

zdroj

Prečítajte si tiež  Apple sa snaží o to, aby mali ľudia lepší prístup k zdravotným dátam.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.