Hoci je macOS Monterey už niekoľko mesiacov v obehu, niektorí používatelia jablkových počítačov sa rozhodli zotrvať na staršej verzii operačného systému. Ak medzi nich patríte aj vy, zbystrite pozornosť. Apple dnes vydalo aktualizáciu macOS Big Sur 11.6.4 s opravou zabezpečenia a bug fixov pre lepší chod systému.

Prečítajte si tiež  Apple vydáva novú verejnú beta verziu macOS Monterey s funkciou Universal Control

Aktualizáciu macOS Big Sur 11.6.4 si môžete stiahnuť na všetky počítače Mac pomocou sekcie Aktualizácia softvéru za predpokladu, že váš Mac nebeží na macOS Monterey.

- Reklama -

Tento update prichádza približne dva týždne po uvedení macOS Big Sur 11.6.3, ktorý bol vydaný spolu s macOS Monterey 12.2. Apple zvyčajne vydáva nové verzie macOS Big Sur spolu s aktualizáciami Monterey, no dnešná verzia softvéru je čisto samostatnou bezpečnostnou záležitosťou.

macOSBig Sur

Gigant z Cupertina však pri príležitosti vydania aktualizácie nekonkretizoval o aké fixy sa jedná. Podľa poznámok k vydaniu macOS Big Sur 11.6.4 je uvedené jednoduchý popis v znení: „zlepšuje bezpečnosť systému macOS“ a odporúča sa pre všetkých používateľov.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.