Hoci je macOS Monterey už niekoľko mesiacov v obehu, niektorí používatelia jablkových počítačov sa rozhodli zotrvať na staršej verzii operačného systému. Ak medzi nich patríte aj vy, zbystrite pozornosť. Apple dnes vydalo aktualizáciu macOS Big Sur 11.6.4 s opravou zabezpečenia a bug fixov pre lepší chod systému.

Prečítajte si tiež  Apple vydáva novú verejnú beta verziu macOS Monterey s funkciou Universal Control

Aktualizáciu macOS Big Sur 11.6.4 si môžete stiahnuť na všetky počítače Mac pomocou sekcie Aktualizácia softvéru za predpokladu, že váš Mac nebeží na macOS Monterey.

Tento update prichádza približne dva týždne po uvedení macOS Big Sur 11.6.3, ktorý bol vydaný spolu s macOS Monterey 12.2. Apple zvyčajne vydáva nové verzie macOS Big Sur spolu s aktualizáciami Monterey, no dnešná verzia softvéru je čisto samostatnou bezpečnostnou záležitosťou.

macOSBig Sur

Gigant z Cupertina však pri príležitosti vydania aktualizácie nekonkretizoval o aké fixy sa jedná. Podľa poznámok k vydaniu macOS Big Sur 11.6.4 je uvedené jednoduchý popis v znení: „zlepšuje bezpečnosť systému macOS“ a odporúča sa pre všetkých používateľov.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.