Spoločnosť Apple dnes vydala hneď niekoľko aktualizácií operačných systémov pre svoje zariadenia. Po iOS 15.3, iPadOS 15.3 a watchOS 8.4 prichádza na rad macOS 12.2 Monterey, ktorého inštaláciu by ste mali určite zvážiť.

Technologický gigant síce tak ako v ostatných prípadoch nepriniesol žiadne veľké novinky, ktoré by napríklad zasahovali do používania systému, no zameral sa na opravu chýb a nedostatkov, ktoré mohli trápiť používateľov.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Jeden z nich sa týka najmä majiteľov najnovších MacBookov Pro 14″ a 16″, ktoré sa môžu pochváliť vyššou 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Práve s tou totiž mohli byť problémy, ktoré sa ale Applu podarilo vyriešiť. Ak ste sa s nimi teda stretli, po inštalácii macOS 12.2 by mali nadobro zmiznúť.

Čo je však z nášho pohľadu ešte dôležitejšie, Apple v opise aktualizácie uvádza, že nový update opravuje chyby v Safari. Ide pravdepodobne o problém, v rámci ktorého mohli byť odhalené osobné údaje, či dokonca identita používateľa. Ak teda chcete byť počas surfovania na webe v maximálnom bezpečí, s inštaláciou macOS 12.2 Monterey určite neváhajte.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple práve vydalo iOS 14.5 a iPadOS 14.5 beta 7 pre vývojárov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -