YouTube opäť nesklamal a neustále pribúdajú videá s novými iPhonmi buď ako testy na pády alebo tie, ktoré nie sú tak na každodennom poriadku. V nasledujúcom videu si môžeš pozrieť to, ako iPhone zvládne boj so zubnou pastou, no hlavne pozeraj do konca.

Ako si poradí iPhone na videu so zubnou pastou s prekvapivým koncom?

Aj ty si si už neraz pri mnohých videách povedal, že toho iPhonu je škoda a radšej ho mohli dať tebe? Nuž, ja si to hovorím stále, aj keď iPhone mám, no mať ich pár navyše do zásoby nie je na zahodenie.

- Reklama -

Tí, ktorí takéto videá točia buď na to majú alebo ho dostanú od rôznych sponzorov a tak s ním môžu robiť čokoľvek. Neraz sme sa už presvedčili o tom, že šialené videá dokážu vždy prekvapiť, napríklad tak, ako to bolo v nedávnom článku, kde sme mohli vidieť súboj iPhonu s rozžeraveným zlatom.

V dnešnom videu však môžeš vidieť, či iPhonu dokáže nejakým spôsobom ublížiť klasická zubná pasta. Aby toho nebolo málo, táto dvojica spolu strávila noc v mrazničke a na druhý deň ich autor videa rýchlo rozmrazil. Ak si predpokladal, že pasta je neškodná pozri si video až do konca. Práve koniec ťa presvedčí o tom, že to vlastne nebol súboj s pastou ale s niečím iným.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -