Pokiaľ sa už tešíte na tohtoročný iPhone 13, dnes si môžete pozrieť jeho očakávaný dizajn a prevedenia v tej najvyššej možnej kvalite. YouTube kanál Technizo Concept zverejnil fantastický koncept s nádhernými animáciami.

Ako môžete vidieť sami, iPhone 13 obsahuje v porovnaní so svojim predchodcom niekoľko zásadných zmien. Azda najdôležitejšou sú väčšie moduly fotoaparátov ako aj menší výrez pre Face ID, prezývaný „notch“.

- Reklama -

iPhone 13 môže byť aj ružový 

Šepká sa, že Apple sa zaoberá ďalšou farebnou verziou, ktorá by mala byť zameraná skôr na dámske publikum.

iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max sa údajne predstaví v prevedení Rose Gold, ktoré bolo v minulosti veľmi populárne.

Odtieň by mal potom stmavnúť aj na prevedení Graphite, ktoré môže po novom niesť jednoduchší názov Black. Pôjde o nenápadné, no dôležité dizajnové zmeny, ktorými Apple odlíši staršie zariadenie od nového.

Prečítajte si tiež  5 najlepších spôsobov, ako vyčistiť reproduktor či iné otvory vo vašom iPhone alebo na inom zariadení

V koncepte tiež môžete vidieť zmienky o procesore A15 Bionic (5nm+), ktorý sa sem určite dostane a potom o Touch ID pod displejom.

Pred pár hodinami sme sa ale dozvedeli, že Apple žiaľ túto technológiu odomykania nepretlačilo do produkcie.

Pozrite si všetky zábery a napíšte nám do komentára, čo si o tom myslíte vy. Páči sa vám rúžové prevedenie alebo ste verní skôr bežnejším a menej výraznejším farbám? Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -