Pokiaľ sa už tešíte na tohtoročný iPhone 13, dnes si môžete pozrieť jeho očakávaný dizajn a prevedenia v tej najvyššej možnej kvalite. YouTube kanál Technizo Concept zverejnil fantastický koncept s nádhernými animáciami.

Ako môžete vidieť sami, iPhone 13 obsahuje v porovnaní so svojim predchodcom niekoľko zásadných zmien. Azda najdôležitejšou sú väčšie moduly fotoaparátov ako aj menší výrez pre Face ID, prezývaný „notch“.

iPhone 13 môže byť aj ružový 

Šepká sa, že Apple sa zaoberá ďalšou farebnou verziou, ktorá by mala byť zameraná skôr na dámske publikum.

iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max sa údajne predstaví v prevedení Rose Gold, ktoré bolo v minulosti veľmi populárne.

Odtieň by mal potom stmavnúť aj na prevedení Graphite, ktoré môže po novom niesť jednoduchší názov Black. Pôjde o nenápadné, no dôležité dizajnové zmeny, ktorými Apple odlíši staršie zariadenie od nového.

Prečítajte si tiež  5 najlepších spôsobov, ako vyčistiť reproduktor či iné otvory vo vašom iPhone alebo na inom zariadení

V koncepte tiež môžete vidieť zmienky o procesore A15 Bionic (5nm+), ktorý sa sem určite dostane a potom o Touch ID pod displejom.

Pred pár hodinami sme sa ale dozvedeli, že Apple žiaľ túto technológiu odomykania nepretlačilo do produkcie.

Pozrite si všetky zábery a napíšte nám do komentára, čo si o tom myslíte vy. Páči sa vám rúžové prevedenie alebo ste verní skôr bežnejším a menej výraznejším farbám? Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -