Slováci sú na internete veľmi aktívni a prostredníctvom vyhľadávača Google sa pokúšajú dopátrať ku odpovediam na najrôznejšie otázky. Nedávno sme priniesli článok o tom, čo sa najviac vyhľadávalo na Slovensku v roku 2022. Rovnako tak sme zistili, že medzi najvyhľadávanejšie slová na svete sa zaradil „iPhone 14„. Dnes tu máme ale úplne inú šálku kávy.

Pokiaľ hľadáte kvalitné príslušenstvo pre Apple zariadenia, navštívte Loopi. Z obrovskej ponuky si vyberie úplne každý. Platiť môžete aj cez Apple Pay. (Reklama)

Ján Andrejko z Visibility vytvoril perfektnú infografiku, v ktorej zhrnul jedenásť najbizarnejších vecí, ktoré Slováci vyhľadávali cez Google. Nad niektorými z nich sa doslova pozastavuje rozum.

Stačí spomenúť napríklad otázku „ako vyzerá exkrement medveďa hnedého“ s najväčšou frekvenciou vyhľadávania z tohto zoznamu. Slováci však hľadali aj väčšie absurdity, ako napríklad „okuliare pre sliepky“ či „Ako zarobiť peniaze bez práce“

Pozrite si samotnú infografiku pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára, čo najviac rozosmialo či prekvapilo vás. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Najbizarnejsie slova ktoré hladali slovaci v roku 2021
Zdroj: Visibility

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Táto slovenská banka avizuje odstávku svojich internetových služieb. Nepomôžu vám ani na pobočke
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here