Najväčšia sociálna sieť na svete čelí pomerne bizarnému problému, ktorý sme si všimli aj my v redakcii. Po otvorení domovskej obrazovky Facebooku sme totiž nevideli príspevky od našich známych alebo sledovaných stránok, ale od úplne cudzích ľudí, ktorí ich pridávali na stránky celebrít. Samotné príspevky boli navyše často nezmyselné a pôsobili, ako by ich na stránky pridávali boti.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Podľa downdetectoru túto situáciu nepociťovali iba používatelia na Slovensku, ale prakticky po celom svete. Chyba, ktorá nastala dnes ráno ale našťastie postupne mizne. My sme ju napríklad zaznamenali poslednýchkrát ešte o jedenástej hodine a o pätnásť minút bola preč. Sociálna sieť teda problém postupne odstraňuje.

Keďže je však Facebook v posledných mesiacoch stredobodom pozornosti, nevyhol sa kritike používateľov. Tí predovšetkým na sociálnej sieti Twitter zdieľali vtipné meme obrátky, ktoré narážali na jeho dnešné nelogické správanie.

Pokiaľ ešte chybou trpíte aj vy, jediná rada, ktorú vám môžeme dať je zostať trpezliví. Nám nepomohlo ani niekoľkonásobné vypnutie a zapnutie aplikácie. Chyba s príspevkami jednoducho po čase zmizla a teraz už karta Domov pôsobí tak ako predtým.

Prečítajte si tiež  Čo robiť, keď pri sebe nájdete cudzí AirTag alebo AirPods, ktoré vás sledujú?

Dajte nám vedieť do komentára, či ste sa s týmto problémom stretli aj vy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -