Pokiaľ ste zákazníkmi najväčšieho slovenského operátora, mali by ste sa pripraviť na ďalšiu odstávku služieb, ktorá sa bude týkať mobilných zariadení. Spoločnosť Orange Slovensko na svojej internetovej stránke upozorňuje, že už zajtra dôjde k veľkému výpadku služieb, ktorý ale našťastie nebude trvať príliš dlho.

S nedostupnosťou technológie 2G, 3G a 4G sa stretneme už dnes v noci, 31. augusta 2022 v čase od 00:00 hod. do 1:00 hod. Počas tejto hodiny má dôjsť k výpadku mobilného dátového a hlasového pokrytia na dobu maximálne 15 minút.

Dobrou správou je, že táto odstávka sa netýka celého Slovenska ale len miest a obcí: Dolný Kubín, Istebné, Malatiná, Nižná, Oravský Podzámok, Párnica, Valaská Dubová, Vyšný Kubín, Zázrivá, Žaškova a okolia uvedených lokalít do 5 km.

Dôležité je doplniť, že po skončení výpadku bude potrebné mobilné zariadenia pripojené na sieť opätovne prihlásiť, respektíve reštartovať konektivitu, alebo zariadenie odhlásiť a znovu prihlásiť do GSM siete.

Telekomunikačný operátor sa za všetky spôsobené problémy a komplikácie dopredu ospravedlňuje.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Služby Apple majú po celom svete vrátane Slovenska obrovský výpadok
Môže ťa zaujímať
- Reklama -