Prakticky každý deň vás informujeme o úspechoch hackerskej skupiny Anonymous, ktorá vyhlásila pred viac ako mesiacom kybernetickú vojnu Rusku za napadnutie Ukrajiny. Napríklad včera sa na internete objavila správa o zverejnení zoznamu viac ako 120 000 ruských vojakov, ktorí sa zúčastnili „špeciálnej vojenskej operácii“. Teraz ale prichádza ďalšia zaujímavá novinka.

Hackeri z @Thblckrbbtworld, ktorí pôsobia v mene skupiny Anonymous, získali prístup do kremelského CCTV systému, vďaka čomu mohli prakticky celému svetu ukázať minútový záznam toho, ako to v budove momentálne vyzerá.

Séria zostrihaných videí ukazuje viacero miestností, kde prebiehajú rokovania, zasadania a podobne. Ide o ďalší skalp, ktorým dáva skupina najavo, že so svojim bojom neskončila a bude pokračovať dovtedy, kým nebude spravodlivosť na správnom mieste. 

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Anonymous tiež poslali odkaz ruskému prezidentovi Vladimírovi Putinovi v znení: „Neprestaneme, kým neprezradíme všetky tvoje tajomstvá. Nebudeš nás môcť zastaviť. „Teraz sme vnútri hradu, Kremeľ.“ 

Uvidíme, aké budú ďalšie kroky hackerskej skupiny Anonymous. O všetkom vás samozrejme budeme informovať.

 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -