Spotify dnes na svojom oficiálnom blogu oznámilo, že spúšťa beta verziu aplikácie pre MacBooky a iMacy s čipom M1. Beta sa má týkať hlavne vylepšenia optimalizácie a odozvy, nakoľko si Apple Silicon zaslúži špecifickú kompatibilitu.

Beta verzia je otvorená pre všetkých užívateľov. Ak vlastníte Mac s výkonným M-kovým čipom a patríte medzi používateľov streamovacej služby Spotify, môžete si betu stiahnuť a vyskúšať na tomto odkaze.

Spotify

Macy s čipom M1 sa tak dočkajú natívnej appky vôbec prvýkrát od ich uvedenia na trh.Vzhľadom na to, že sa jedná iba o beta verziu, spoločnosť upozorňuje na častejší výskyt bugov a chýb, ktoré sa pri používaní aplikácie môžu objaviť.

Neváhajte a zapojte sa do testovania novej beta verzie Spotify pre MacOS s M1 aj vy! Firma neúnavne pracuje na vylepšovaní zážitku z počúvania hudby a preto jej pomôže feedback zo strany každého používateľa.

Prečítajte si tiež  Máte iPhone 11 Pro? V roku 2022 bude najvyšší čas na výmenu za iPhone 14 Pro. Tu je 16 dôvodov!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJCommunity.Spotify
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.