Apple Vision Pro je už niekoľko týždňov v predaji a za ten čas súprava otvorila dvere stovkám aplikácií, ktoré poznáme z iných zariadení. Ak vás zaujíma, aké aplikácie sú pre systém visionOS dostupné, nepotrebujete vlastniť samotnú súpravu, aby ste si to pozreli na vlastné oči. Apple totiž otvoril webovú verziu obchodu App Store pre VisionOS, čím umožnil záujemcom a budúcim vlastníkom Apple Vision Pro preskúmať všetok dostupný obsah. A veruže ho tesne po uvedení súpravy na trh vôbec nie je málo.

Aplikácie a herné zážitky určené pre Vision Pro možno po novom prezerať na špeciálnej stránke App Store, ktorá bola špeciálne navrhnutá pre tento headset. Apple vytvoril oddelené sekcie pre bežné aplikácie a hry, vrátane samostatnej kategórie pre hry zo služby Apple Arcade, ktoré sú kompatibilné so zariadením Apple Vision Pro.

Apky pre Vision Pro si môžete pozrieť už aj na webe

Aplikácie sú usporiadané do známych kategórií ako ich poznáme aj z iných jablkových zariadení. Vrátane sekcie Čo je nové tu nájdeme aj týždenné výbery a taktiež hry pre iPhone a iPad, ktoré získali kompatibilitu pre systém visionOS. Aplikácie sú tiež zoradené podľa typu, rovnako ako na ostatných systémoch z dielne Apple.

Apple Vision Pro hry a aplikácie
Zdroj: Apple (úprava redakcie)

Táto nová skúsenosť umožňuje ľuďom, ktorí ešte nevlastnia Apple Vision Pro preskúmať softvér, ktorý je pre zariadenie dostupný. Predtým bolo možné aplikácie Vision Pro nájsť len jednotlivo na App Store.

Teraz je však možné získať komplexný prehľad o všetkých dostupných aplikáciách aj bez prístupu k samotnému zariadeniu a to všetko z pohodlia ich webového prehliadača.

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro mieri mimo USA. Predaj sa rozbieha v týchto krajinách

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -