Petr Mára je stále známejší YouTuber, ktorý sa pohybuje v Apple komunite už roky. Jeho názory dávajú vždy zmysel a určite by bola škoda premeškať, ktorékoľvek z jeho videí. Pozrite si to najnovšie. Petr Mára o nových Apple Watch Series 5.

Petr Mára o nových Apple Watch Series 5

Nové Apple Watch Series 5 sú na trhu už nejaký ten piatok. Ako iste viete, tento YouTuber už pripravil aj unboxing video. To sa dostalo do éteru tesne po tom ako sa začali oficiálne predávať. Na videu nám ale Petr sľubuje aj odbornejšiu a rozsiahlejšiu recenziu, ku ktorej ale potreboval trochu času. Dôvod je jednoduchý. Na to aby mohol o produkte niečo povedať, musí sa s ním najskôr zoznámiť. No a to môže chvíľu trvať.

- Reklama -

Navyše nové Apple Watch Series 5 sa až tak moc nelíšia od predošlej generácie, Series 4. Hlavné rozdiely v tomto prípade tvorí asi len always-on displej (ktorý si len tak mimochodom môžete aj deaktivovať) či napríklad vstavaný kompas. Nemôžeme ale hovoriť o žiadnej revolúcii. Je to skôr evolúcia, respektíve vylepšenie niečoho dobrého, niečoho čo tak dobre fungovalo.

Tak či onak, všetko toto vám povie aj Petr Mára vo svojom novom videu. Nebudeme vás už teda zdržovať. Pohodlne sa usaďte a pozrite si skutočne objektívnu a odbornú recenziu na najnovší wearable produkt, ktorý má jablková spoločnosť aktuálne v ponuke. Čo naň hovoríte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.