Apple sa aj naďalej úspešne snaží o presadenie sa na poli stremovacích služieb. So svojim exkluzívnym obsahom sa firma postarala o nominácie a následne aj výhry celej plejády prestížnych ocenení. Okrem pokračovania úspešných seriálov ako SEE alebo Ted Lasso Apple nezaháľa ani v kategórii originálnych filmových snímok.

Prečítajte si tiež  Marvel filmy a seriály: chronológia ako si ich pozrieť

Jablková spoločnosť pracuje na novom projekte s názvom Ghosted, v ktorom sa predstaví dvojica hviezd Scarlett Johansson a Chris Evans. Žáner filmu sa špecifikuje veľmi obtiažne, nakoľko sa má jednať o akčno-dobrodružný film, s prvkami romantickej komédie. O réžiu sa postará Dexter Fletcher, ktorý má na konte režírovanie filmu Rocketman.

- Reklama -

Film vznikne pod záštitou produkcie Skydance Studios, pričom hlavnými scenáristami budú Paul Wernick a Rhet Reese, ktorí sa podieľali na produkcii filmov ako Deadpool alebo Zombieland.

Apple TV+

Okrem projektu Ghosted by sme sa v najbližších rokoch mali dočkať omnoho väčšieho množstva exkluzívnych filmov. Do Apple TV+ plánuje spoločnosť priniesť snímky s hviezdami svetového rázu, medzi ktorými nebude chýbať Leonardo DiCaprio a Robert De Niro, ktorí sa predstavia vo filme „Killers of the Flower Moon“ alebo Will Smith v snímke „Bride“.

Ako ste na tom so službou Apple TV+ vy? Využívate bezplatné členstvo, ktoré Apple ponúka ku svojim produktom, alebo si platíte členstvo na mesačnej báze? Podeľte sa s nami o vaše postrehy v sekcii komentárov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -