Apple popri farebných variáciách pre svoje produkty nezabúda ani na príslušenstvo. Na tento zoznam by sa už onedlho mala pridať aj bezdrôtová nabíjačka MagSafe pre iPhone. V súčasnosti si ju môžete kúpiť po zľave od 31,9 € v klasickom striebornom prevedení.

Gigant z Cupertina vytvoril prototyp minimálne jednej novej farebnej verzie nabíjačky, čo naznačuje, že už čoskoro by sa mohla dostať do predaja. Momentálne je pre zákazníkov dostupná iba spomínaná strieborná, čo nemusí vyhovovať každému.

Na tento fakt poukázal leaker a zberateľ KosutamiSan vo svojom novom tweete. Podľa zberateľa vzácnych produktov spoločnosť Apple zamýšľala vydať svoju súčasnú nabíjačku MagSafe v nových farebných verziách. Mohlo by sa tak jednať o podobný scenár ako v prípade iMacu alebo MacBooku Air, ktorých farba ladí s napájacím káblom.

MagSafe pre iPhone dostane nové farby

Prototyp farebnej nabíjačky MagSafe pre iPhone však bude disponovať sýtejšou farbou ako napájacie káble pre Mac. Na internete sa objavil kábel vo farbe Starlight, ktorý koreluje s jednou z farebných možností pre iPhone 13 či 14.

Farebná nabíjačka MagSafe pre iPhone
Zdroj: Twitter / KosutamiSan

Zatiaľ nie je jasné, či pôjde o úplne novú verziu nabíjačky MagSafe, alebo iba o rozšírenie farebných možností. Apple však pracuje na novej technológii bezdrôtového nabíjania, ktorá bude schopná ešte viac vylepšiť efektivitu a výkon.

Máte už skúsenosti so systémom MagSafe alebo radšej používate klasický Lightning kábel? Dajte nám vedieť do komentára pod článkom.

Prečítajte si tiež  MagSafe nabíjačka Swisteen stojí o polovicu menej než originál od Apple. Funguje však rovnako

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -