Vývojársky tím v spoločnosti Apple neustále pracuje na nových projektoch, ktoré sú zatiaľ verejnosti neprístupné. Patrí sem zrejme aj celkom nová fitness služba. Predstavená by mohla byť už v októbri 2020 spolu s balíčkom Apple One.

Apple chystá novú „fitness“ službu za predplatné!

Popularita cvičenia v poslednej dobe narastá. Môžu za to aj moderné technológie, ktoré priniesli úplne nové spôsoby sledovania našich výkonov. Okrem iného sa vieme naučiť zaujímavé cviky, tréningy atď… V Apple to chcú zhrnúť do komplexného balíčka a ponúkať ako samostatnú službu. Môže to byť zaujímavé.

Firma sa zameria na spoluprácu s profesionálmi z oblasti fitness a vytvorí komplexné návody a možnosti sledovania aktivít, naprieč všetkými svojimi platformami. Novinku by ste mali vedieť spustiť na iPhone, Apple Watch, iPade, Apple TV či na Macu.

Treba si povedať, že Apple neobjavilo žiadnu teplú vodu. Podobný softvér nájdeme už dnes v hojnom zastúpení aj na internetovom obchode App Store. Na druhej strane ale v Cupertine môžu využiť prepojenosť s iOS a priniesť niečo, čo žiaden iný vývojár nedokáže poskytnúť. Nechajme sa prekvapiť.

Zatiaľ nepoznáme žiadne konkrétne detaily ohľadom toho, ako presne by sa mala táto nová služba volať a koľko bude mesačne stáť. Čo však prezradil Mark Gurman pre Bloomberg je aspoň informácia, že svetlo sveta uzrie pravdepodobne už v októbri 2020 po boku iPhonu 12 a balíčka Apple One. Išli by ste do predplatného? Napíšte nám do komentára.

zdroj

Prečítajte si tiež  Nový diagnostický nástroj od Apple odhalí, či zákazník v servise neklame
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.