Spoločnosť Apple včera predstavila nové MacBooky Pro a Mac mini novej generácie, čo znamená že v ponuke počítačov začalo byť obzvlášť tesno. Firma sa preto rozhodla urobiť čistky starších modelov. Mac mini poháňaný procesorom Intel ani Mac mini s čipom Apple Silicon M1 sa už nebude oficiálne predávať.

Predchádzajúce modely Macu mini uvoľnili miesto novej generácii s procesorom Apple M2 a M2 Pro. Ak ale máte záujem o jednu zo starších verzií tak sa poponáhľajte. Prémioví predajcovia ich budú ponúkať za zvýhodnené ceny až do vypredania zásob.

Aby sme to trochu upresnili, prinášame vám aktuálne tie najlepšie ponuky na Slovensku. Na zariadeniach môžete ušetriť stovky eur a hoci sú staršie, vďaka ich nadčasovému hardvéru vám to vôbec nebude prekážať.

Mac mini 2023
Zdroj: Apple

Slovenské ceny pre Mac mini 2023

  • M2 s 8-Core CPU, 10-Core GPU a 256GB SSD – 699,00 EUR
  • M2 s 8-Core CPU, 10-Core GPU a 512GB SSD – 929,00 EUR
  • M2 Pro s 10-Core CPU, 16-Core GPU a 512 SSD – 1549,00 EUR

Ak vás predstavenie nových počítačov Mac zaujalo a rozmýšľate nad kúpou, máme pre Vás dobré správy. Zariadenia sú dostupné v predobjednávkach už dnes a ich oficiálny predaj bude spustený 24. januára. 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  Všetko čo vieme o prednom fotoaparáte iPhonu 8!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -