Dizajnéri radi experimentujú. Apple Watch sú štýlový produkt, ktorý si môžeme ladiť napríklad aj k oblečeniu. K dispozícií je viacero prevedení, či už lacnejších alebo drahších. Vrchol ponuky tvorila špeciálna, keramická verzia (Edition). Apple Watch Series 6 ju neponúkajú.

Keramické Apple Watch už nekúpite

Na Slovenskom trhu ste ju doposiaľ nemali možnosť kúpiť. Pokiaľ ste sa ale vybrali do niektorých európskych krajín, dokázali ste si nakonfigurovať naozaj exkluzívne hodinky. Verzia Edition z keramiky bola výnimočná.

Technologický gigant ju po prvýkrát ukázal ešte v roku 2017. Premiéru si odbila pri Apple Watch Series 3. Záujem zo strany verejnosti bol ale dosť nízky. O rok neskôr vypadla z predaja (Series 4).

Apple to však skúsilo znovu pri Apple Watch Series 5. Ťažko povedať, či verilo vo väčší záujem, no ani v tomto prípade sa evidentne nenaplnili očakávania.

Keramické Apple Watch Series 6 už nekúpite. Je dosť možné, že táto verzia zmizne navždy podobne, ako rýdzo zlaté prevedenie. Jej cena atakovala takmer 2000€.

Pokiaľ chcete niečo výnimočné, v zahraničí si môžete kúpiť model z nehrdzavejúcej ocele alebo titánu. Tak isto sú tu dostupné aj Apple Watch Hermes.

Najdrahšie možné konfigurácie sme rozoberali v tomto článku. Ak vás to teda zaujíma, prečítajte si viac. Budú vám chýbať keramické Apple Watch alebo nie? Napíšte nám v komentároch.

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Google vydala novú aplikáciu "Switch to Android" pre majiteľov iPhonu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.