‌Apple Music‌ bude integrovaný priamo v informačno-zábavnom systéme Mercedes-Benz MBUX. Používateľom postačí prepojiť svoj online účet „Mercedes me“ so svojím vozidlom.

Predplatitelia aplikácie Apple Music budú mať prístup ku celej knižnici s viac ako 75 miliónmi skladieb, zoznamami, rozhlasovými stanicami a ďalším obsahom.

Vodiči môžu zadávať rozkazy pomocou hlasového povelu „Hey Mercedes“ alebo dotykom na obrovský kapacitný displej. Apple Music bude možné ovládať rovnako jednoducho, ako na vašom iPhone alebo iPade.

Streamovacia služba bude k dispozícii majiteľom triedy C a S od tohto mesiaca a majiteľom EQS neskôr v lete.

Súčasní majitelia triedy C a S s najnovšou generáciou MBUX budú môcť získať Apple Music neskôr v tomto roku prostredníctvom aktualizácie softvéru.

Mercedes-Benz zavádza Apple Music priamo do informačno-zábavných systémov vozidiel, pričom čoskoro ich ponuku rozšíri o ďalšie modely. Nasleduje tak iné automobilky, ako napríklad Porsche. To integrovalo Apple Music do vozidla Taycan ako prvé na svete.

Prečítajte si tiež  Apple Music stojí v Rusku naozaj len 3$!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.