Ak ste sa v posledných dňoch stretli s problémami týkajúcimi sa služby Apple Music, nie ste sami. Mnohí používatelia sa sťažujú na nesprávne fungovanie pridávania skladieb do zoznamu prehrávania. Zdá sa, že tento problém sa týka ako iPhonu, tak aj iPadu a počítačov Mac.

Problém spočíva v tom, že ak vypnete nastavenie, ktoré zabráni pridávaniu skladieb do svojej hudobnej knižnice, chyba spôsobí, že sa toto nastavenie opäť zapne. To následne vedie k neželanému pridávaniu hudobnému obsahu, o ktorý nemáte záujem.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Tento problém bol nahlásený na rôznych stránkach vrátane oficiálneho fóra Apple Support Community, pričom môže súvisieť s novou verziou operačného systému.

Hoci sa zdá, že sa chyba zhoršila po minulotýždňovom vydaní iOS 17.1.2, pravda je taká, že sa týka aj starších systémových verzií. To naznačuje tiež scenár, že by mohlo ísť o problém na strane servera.

Zatiaľ nie je stopercentne jasné, čo stojí za touto otravnou chybou hudobnej platformy. Spoločnosť Apple sa zatiaľ k problému nevyjadrila, no vzhľadom na počet podnetov bude musieť v najbližších dňoch alebo týždňoch popracovať na softvérovej oprave.

Prečítajte si tiež  Spotify prichádza s dôležitým vylepšením: Chystá ho aj Apple pre Apple Music

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -