Len pred malou chvíľou spoločnosť Apple predstavila novú generáciu základného iPadu 10 a taktiež iPadu Pro s čipom M2. Okrem toho však gigant potichu odhalil aj ďalšiu generáciu Apple TV 4K, ktorá je dodávaná v dvoch verziách a to ako model so 64 GB, respektíve 128 GB úložiskom.

Hneď na začiatku je zaujímavé uviesť, že len keď si kúpite drahšiu verziu s väčšou pamäťou, dočkáte sa aj štandardného ethernetového portu. Základný model sa dá pripojiť na internet len prostredníctvom Wi-Fi. To môže byť obmedzujúce.

- Reklama -

Aj vďaka tomuto kroku však Apple TV 4K v USA môže štartovať už na úrovni 129 $, čo znamená, že je pre bežných spotrebiteľov veľmi dostupná. V skutočnosti je napríklad lacnejšia, ako AirPods 3.

Nový Apple TV 4K od spoločnosti Apple
Zdroj: Apple

Okrem iného je Apple TV 4K z roku 2022 vybavená aj modernejším a extrémne výkonným čipom A15 Bionic, podporou HDR10+ a aktualizovaným ovládačom Siri Remote.

Drahší model s konfiguráciou Wi-Fi a Ethernetom stojí 149 $, no na Slovensku počítajte s ešte vyššími cenami. Novú Apple TV 4K je možné objednať už dnes, pričom dostupnosť sa začína v piatok 4. novembra.

Nový Apple TV 4K od spoločnosti Apple
Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -