Len pred malou chvíľou spoločnosť Apple predstavila novú generáciu základného iPadu 10 a taktiež iPadu Pro s čipom M2. Okrem toho však gigant potichu odhalil aj ďalšiu generáciu Apple TV 4K, ktorá je dodávaná v dvoch verziách a to ako model so 64 GB, respektíve 128 GB úložiskom.

Hneď na začiatku je zaujímavé uviesť, že len keď si kúpite drahšiu verziu s väčšou pamäťou, dočkáte sa aj štandardného ethernetového portu. Základný model sa dá pripojiť na internet len prostredníctvom Wi-Fi. To môže byť obmedzujúce.

Aj vďaka tomuto kroku však Apple TV 4K v USA môže štartovať už na úrovni 129 $, čo znamená, že je pre bežných spotrebiteľov veľmi dostupná. V skutočnosti je napríklad lacnejšia, ako AirPods 3.

Nový Apple TV 4K od spoločnosti Apple
Zdroj: Apple

Okrem iného je Apple TV 4K z roku 2022 vybavená aj modernejším a extrémne výkonným čipom A15 Bionic, podporou HDR10+ a aktualizovaným ovládačom Siri Remote.

Drahší model s konfiguráciou Wi-Fi a Ethernetom stojí 149 $, no na Slovensku počítajte s ešte vyššími cenami. Novú Apple TV 4K je možné objednať už dnes, pričom dostupnosť sa začína v piatok 4. novembra.

Nový Apple TV 4K od spoločnosti Apple
Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Chcete na leto akčnú kameru GoPro Hero 10 za skvelú cenu? Tu je ponuka, ktorá sa neodmieta
Môže ťa zaujímať
- Reklama -