Spoločnosť Apple práve predstavila druhú generáciu dostupných hodiniek Apple Watch SE. Zariadenie je dostupné v troch farbách (Silver, Midnight, Starlight) a ponúka rovnaký dizajn ako predošlá generácia.

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Apple práve predstavila prémiové Apple Watch Ultra

Technologický gigant pridal do svojich najdostupnejších hodiniek moderný procesor S6, ktorý môžeme poznať z Apple Watch Series 6 a Apple Watch Series 7. V porovnaní so svojim predchodcom sú hodinky až o 20 % výkonnejšie. Zariadenie však ponúka aj niekoľko noviniek vrátane detekcie pádu.

Zdroj: Apple

Štandard, ktorý zaujme

Od Apple Watch SE samozrejme nemôžme očakávať rovnakú nálož vychytávok ako od Series 8 alebo nebodaj od Apple Watch Ultra, ktoré Apple takisto uviedlo počas dnešnej konferencie. Jedná sa však o viac než sympatickú možnosť pre nových záujemcov o nové jablkové hodinky, alebo pre majiteľov starších modelov.

Inovácií je samozrejme omnoho viac a už čoskoro vás o nich budeme podrobnejšie informovať. Tento článok budeme aktualizovať.

Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here