Po včerajšom uvedení nových produktov sa niektoré staršie zariadenia lúčia s predajom. Nová (v poradí už tretia) generácia Apple TV 4K vytlačila zo zoznamu dostupných zariadení Apple TV HD.

Prečítajte si tiež  Nepreháňa to už Apple? V balení Apple TV 4K nenájdete toto dôležité príslušenstvo

Apple TV HD bola prvýkrát uvedená na trh ešte v roku 2015 a doteraz zostávala v ponuke spoločnosti Apple ako základný variant s vylepšeným ovládačom Siri Remote. Na rozdiel od druhej generácie Apple TV 4K chýbala Apple TV HD podpora rozlíšenia 2160p, ako aj podpora funkcie HDR10 a Dolby Vision. Chýbal jej aj gigabitový Ethernet port, podpora Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.

Podobne ako svojho času Apple TV HD, aj 128GB model novej novej generácie Apple TV 4K stojí 189 €, naviac s podporou všetkých uvedených funkcií. Z tohoto dôvodu je odstránenie základného produktu celkom logickým krokom.

Apple TV HD s ovládačom Siri Remote
Zdroj: Apple

Nový 64GB model Apple TV 4K dostal na Slovensku cenovku 169 €, čo je celkom sympatická suma. Neobsahuje však podporu novej technológie Thread a nedisponuje Ethernet portom.  Nové konfigurácie Apple TV 4K je možné objednať už dnes, pričom ich predaj odštartuje v piatok 4. novembra.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here